
Служба безпеки використала у рекламі свого телеграм-каналу зображення більшовика у будьонівці, який створили у 1920 році під час війни між червоною і білою арміями, передають Патріоти України.
Зображення в СБУ відредагували так, щоб не було помітно радянської символіки. В оригіналі плакату червоноармієць у червоній будьонівці, направивши свій вказівний палець правої руки на глядача, закликає записуватися добровольцем у Червону армію.
Варіант СБУ оформлений у синьому кольорі. Також обрізана будьонівка із радянською зіркою по центру. В прес-службі СБУ зазначили, що на зображенні відсутня радянська символіка, визначена законом "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

Пряма мова речниці СБУ Олени Гітлянської: "Не хотіли нікого образити, просто використали це фото як символ заклику, а не радянської пропаганди".
Плакат створив у 1920 році російський художник Дмитрій Моор. Його також використовували під час другої світової війни, а після розпаду СРСР на нього створювали численні пародії.

24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...