Знайдуть навіть без реєстру: Як в Україні посилять контроль за військовозобов’язаними

Незважаючи на рішення влади не карати суворо ухилянтів, які виїхали незаконно за кордон, контроль за військовозобов'язаними, що залишились в країні, планують посилити. Про це в ефірі національного телемарафону заявила заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова, передають Патріоти України.

За її словами, відповідні пропозиції до законопроєкту, які стосуються обліку військовозобов'язаних, вже підготовлено.

Калмикова зазначила, що наразі намагаються уникнути мобілізації сотні тисяч українців. Тому, за її словами, розробляються зміни до нормативно-правових актів, які допоможуть урегулювати це питання.

При цьому заступниця міністра підкреслила, що рішення чоловіка з'явитися до військкомату — це питання цінностей і усвідомлення того, що кожен військовозобов'язаний має захищати свою країну.

Водночас Калмикова заявила, що держава зможе знайти людину, навіть якщо вона відсутня в реєстрі військовозобов'язаних — це дозволяють сучасні технології.

«Краще прийти самому і знайти той підрозділ, у якому хочеш служити й мобілізуватися. Це можливо зробити. Це найкращий шлях», — підкреслила вона.

Від повістки не втечеш: В Україні прийняли "жорстке" рішення по оповіщенню військовозобов’язаних

вівторок, 21 травень 2024, 18:30

Всупереч тому факту, що ТЦК передали в Нацполіцію запити на розшук майже 100 тисяч ухилянтів, багатьом чоловікам вдається залишатись поза полем зору правоохоронців. Тому уряд вирішив ще більше посилити процес мобілізації і затвердив Порядок проведення ...

"Будівництво життя" Віталія Кличка знов під ударом: Генпідрядник спорудження Подільського мосту може сісти на 12 років з конфіскацією, виписана підозра

вівторок, 21 травень 2024, 17:57

Силовики продовжують копатися в документах мега будівництв столиці. У Кличка ці дії розцінюють як неправомірний тиск з боку людей президента Зеленського. Директору генпідрядної організації, причетної до заподіяння 24 мільйонів гривень збитків на будівн...