Знайома обіцяла хороші гроші: Українська заробітчанка із ризиком для життя втекла із рабства в Підмосков'ї

У Підмосков'ї українці довелося вистрибувати з вікна замкненої квартири, щоб втекти з рабства "жебраків". Про це повідомляє Telegram-канал Mash, передають Патріоти України.

За даними журналістів, 30-річна українка приїхала в Росію 16 травня. Її запросила 24-річна знайома, яка пообіцяла жінці хороші гроші і житло. Дівчину поселили в Люберцях разом ще з однією жінкою. Незабаром до них прийшли троє чоловіків. Вони стали погрожувати і зажадали віддати паспорти, а потім і зовсім замкнули в квартирі.
Українку змусили випрошувати у перехожих гроші, а потім віддавати їх людям, які тримали її в рабстві. Дівчина вирішила втекти і вистрибнула з вікна квартири на другому поверсі, зламавши собі два хребця. Зараз вона знаходиться в лікарні. Слідчий комітет Росії завів справу про незаконне позбавлення волі. Затримано чотирьох осіб, включаючи знайому потерпілої.

Через позицію організації щодо підриву Каховської ГЕС: У Києві на автівки ООН приклеїли напис "нікчемні" (фото)

середа, 7 червень 2023, 12:43

У Києві на автомобілях ООН з’явились плакати англійською з написом "нікчемні". Відповідні фото показали місцеві у Twitter, передають Патріоти України. "Вчора в Україні Росія спричинила найбільшу техногенну катастрофу за останні десятиліття. Тисячі люде...

Росіянин вбив та розчленував дружину, але після суду... вийшов на свободу (фото)

середа, 7 червень 2023, 12:00

Росіянина засудили до 1,5 року виправних робіт за вбивство та розчленування дружини. Однак після суду він вийшов на свободу, інформують Патріоти України. Як повідомляє Телеграм-канал NEXTA Live, житель Санкт-Петербурга Сергій Пєтушков під час сімейної ...