
В Угорщині виявили тіло українця-водія вантажівки, який виїхав до країни працювати, повідомляють Патріоти України.
Труп знайшли в угорському місті Надьканіжа. За словами представника прокуратури Чаба Піргера, зараз партнер по роботі українця знаходиться під кримінальним наглядом через дивні обставини справи.
Зазначають, що двоє водіїв-українців були на базі відпочинку поблизу Надьканіжі в кінці минулого тижня. Одного з них виявила поліція поряд з фурою мертвим, у чоловіка зафіксували значні травми голови і хребта.
Водій іншого транспортного засобу говорить, що побачив свого колегу, коли той лежав на землі. Однак він подумав, що чоловік просто спить, тому не викликав ні поліцію, ні швидку допомогу.
Зараз 37-річного українського водія звинувачують в ненаданні допомоги. Поки триває слідство він не має права виїхати за межі країни і повинен залишитися на службовій квартирі в Будапешті, яку надає його роботодавець з Угорщини, додав представник прокурора.
Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...
Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...