
Цьогоріч рекордно висока температура повітря не оминула й туристичну Туреччину, де через аномальну спеку бізнес втрачає гроші. Мандрівники просто не можуть покинути територію прохолодних готелів, щоб дослідити культурну та історичну спадщину країни, передають Патріоти України
Аби врятувати дохід музеїв, куди відвідувачі не можуть доїхати вдень, міністр культури та туризму Мехмет Нурі Ерсой вигадав геніальне рішення. Як пише місцева газета Gazete Bir, відтепер туристам дозволять перебувати в культурних осередках вночі.
Проєкт отримав назву "Спадщина майбутнього" і має на меті підвищити інтерес гостей Туреччини до музеїв країни.
"Одним із основних напрямів політики "Спадщина майбутнього" є нічна музеологія. Вона дозволяє нашим гостям, які замкнені в готелях, відвідувати місця, де влітку дуже спекотно, навіть після заходу сонця", – пояснив чиновник.
Як зауважив Мехмет Нурі Ерсой, вивчати експонати можна буде не лише в найспекотнішу пору року, а й в усі інші місяці. Так Туреччина планує розважати туристів, коли відпочиваючих на пляжі стає менше. Водночас у країні продовжуються розкопки для створення нових музеїв і виставок, щоб жителі Туреччини та гості держави мали більший вибір для вечірнього і нічного дозвілля.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...