Знайшли з посмішкою на губах: На Вінничині жорстоко вбили росіянина, який воював в "Азові"

Максим Трикоза вступив до складу "Азову" 1 вересня 2015 року як волонтер-інструктор і отримав позивний «Войдан».

Мешканці околиць Вінниці виявили тіло людини зі слідами насильницької смерті. Про це повідомляє Телеграм-канал «Черговий ООС», передають Патріоти України.

Співробітники поліції, які приїхали на місце події, встановили особу вбитого. Ним виявився Максим Трикоза, 36-річний громадянин РФ, який воював у складі батальйону «Азов». «Очевидці повідомляють: чоловік був жорстоко вбитий. Йому було завдано численних ножових поранень, перерізане горло, а сам він лежав із застиглою усмішкою на обличчі. Злочин сталося в ніч з 13 на 14 січня», - йдеться в повідомленні.
Прес-служба полку «АЗОВ» підтвердила подію. Там же розповіли, що Максим вступив до складу батальйону 1 вересня 2015 року як волонтер-інструктор і отримав позивний «Войдан». Молодий чоловік спеціалізувався на холодній зброї та інших видах озброєння і зарекомендував себе відповідальним і дисциплінованим, завжди мав професійний підхід до будь-якої справи.

З архіву ПУ. "Руки геть від нашої землі!": Росіяни висунули жорсткий ультиматум Путіну (відео)

четвер, 13 серпень 2020, 10:00

Жителі республіки Комі та Архангельської області висунули чотири вимоги до президента Росії. У Росії жителі Архангельської області і Республіки Комі записали спільне відеозвернення до глави держави Володимира Путіна. У зйомці взяли участь кілька сотень...

Криваві протести в Білорусі напророкували в американському серіалі за 2012 рік - відео вражає

четвер, 13 серпень 2020, 9:58

Криваві, жорстокі протести в Білорусі напророчили в американському мультсеріалі для дорослих "Південний парк". Про це пише Telegram-канал "ВЕХА (Харків)", передають Патріоти України. В одній із серій серіалу є момент з випуском новин. У них ведучий ро...