Українська фотографиня Катерина Маркевич загубила свій iPhone біля узбережжя Тенерифе. Смартфон опинився на глибині 13 метрів в Атлантичному океані і пролежав там майже два місяці. Дайвер з Ісландії випадково виявив пристрій під час занурення. Про це розповіла сама Маркевич на особистій сторінці в соціальній мережі Threads, передають Патріоти України.
Перш ніж остаточно розлучитися з телефоном, Катерина вирішила скористатися функцією "Знайти iPhone". Вона позначила пристрій як загублений і залишила на екрані повідомлення з проханням зв'язатися з нею телефоном на випадок, якщо гаджет хтось знайде, хоча особливих надій на це не було.
Через півтора місяця, приблизно о 22:00 ввечері, Катерині надійшов дзвінок у WhatsApp з невідомого номера з кодом Ісландії. Після незнайомець зробив спробу зв'язатися з нею в інших соціальних мережах.
Знайдений телефон Катерині передали після того, як дайвер зміг зв'язатися з власником. Як вона розповіла, процес повернення було організовано через листування: ісландський дайвер повідомив про знахідку, уточнив контакти і відправив пристрій безпечним способом.
Після двох місяців, проведених під водою, гаджет виявився повністю робочим, що стало для власника справжнім сюрпризом. "Я була вражена, коли отримала свій iPhone назад. Він працює без збоїв, незважаючи на те, що пролежав у солоній воді майже два місяці", — зазначила Катерина.

В Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан. Мобілізації підлягають військовозобов'язані чоловіки, які отримують повістки. На Facebook-сторінці Харківського обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) р...
Більша частина Європи опинилася під впливом потужної хвилі спеки, яка принесла температури до 40 градусів за Цельсієм і вже спричинила перебої в роботі транспорту та інфраструктури, передають Патріоти України. У Франції змушені скасовувати міжміські по...