Знайшов дорогу додому: В Україні ліквідували командира вертолітної ланки окупантів

Українські воїни ліквідували командира вертолітної ланки Мі-8 Юрія Белітченка. Рашист повернувся додому в цинковій труні, передають Патріоти України.

Російські окупанти вирішили помститися за знищеного злочинця – і обстрілювали мирних українців "іменними" снарядами, на одному з яких було написано прізвище Белітченка. Про це повідомляє Український військовослужбовець, представник українського Генерального штабу Анатолій Штефан.

"Командир вертолітної ланки Мі-8 майор (на 2020 рік) Белітченко Юрій із Кореновська під час навчання у військовому училищі пропустив заняття з топографії. Заблукав на "навчаннях", але вже правильно повернувся додому", – написав офіцер. Він показав фото ліквідованого рашиста, котрий воював проти українського народу.

За ліквідацію Белітченка, а також низки інших російських окупантів їхні поки що живі спільники вирішили помститися. Мстилися, як завжди, мирним українським громадянам. У мережі з'явилося фото боєприпасів, якими обстрілювали рашисти мирні українські міста й села. На кожному – ім'я ліквідованого українськими захисниками російського окупанта. Серед них – і прізвище Беліченка.

"Ракети, що летять у мирних жителів. Ось тільки фашисти – саме орда, яка прийшла на нашу землю. А ці пілоти правильно повернулися додому", – наголосив Штефан.

"Чи можуть вони мені це нав'язувати?": Чоловіка спантеличило дивне правило на роботі

субота, 10 червень 2023, 19:29

Чоловік був приголомшений після того, як його потенційний роботодавець попросив його дотримуватися "суворих веганських правил" на робочому місці. Про цю ситуацію він розповів на популярному форумі Reddit, передають Патріоти України. Анонімний користува...

Верховна Рада збільшила відпустки військовим до 40 днів на рік

субота, 10 червень 2023, 19:25

"Три години тривала битва за відпустки у залі парламенту і нарешті є результат – військові отримають відпустки 30 днів щорічної + 10 – за сімейними обставинами", – написав він у своєму Телеграм-каналі. . У свою чергу, представник фракції "Голос" Яросл...