Знайшов, на чому "заробити": Чоловік хотів вивезти до Молдови кілька мільйонів російських рублів, схованих у шкарпетках (фото)

На Одещині у чоловіка знайшли 2,5 млн російських рублів, які він намагався вивезти до Молдови в шкарпетках, інформують Патріоти України.

Як повідомила прес-служба Одеської митниці, громадянин України намагався вивезти 2,5 млн російських рублів до Молдови через пункт пропуску "Старокозаче". "Незважаючи на наявність валюти, що значно перевищувала еквівалент 10 тис. євро, який не потребує письмового декларування, він для проходження митного контролю обрав "зелений коридор". Готівкові кошти знайшли одеські митники спільно з прикордонниками під час митного огляду особистих речей громадянина та його легковика", - йдеться у повідомленні.

За даними прес-служби, 2,5 млн рублів (за курсом НБУ, понад 1,3 млн грн або 33,3 тис євро), чоловік спакував у шкарпетки та загорнув у поліетиленовий пакет. Пакунок він ретельно сховав під заднім сидінням автомобіля.

Доступ до валюти став можливим тільки після відкидання сидіння. За фактом приховування від митного контролю валютних цінностей митниками складено протокол про порушення митних правил. Готівкові кошти вилучено. Справу буде скеровано до суду.

Українців попередили про шахрайську схему в інтернеті - гроші вмить зникають з карток

середа, 29 березень 2023, 17:40

Час від часу в Україні трапляються ситуації, коли люди щось продають в інтернеті, швидко з’являється покупець, який надсилає посилання, щоб оформити доставку. Тоді на цьому сайті потрібно ввести дані своєї картки, щоб отримати гроші за товар. Але кошти...

Біженцям доведеться подати декларації про закордонні доходи: Українцям пояснили, кого це стосується

середа, 29 березень 2023, 17:30

Українські біженці до 1 травня мають подати декларацію про свої закордонні доходи за 2022 рік. Проте документ знадобиться не від усіх – спочатку потрібно визначити податкове резидентство платника. Про це розповів глава податкового комітету Верховної Ра...