Знайшов підрозділ із собаками: У Відні затримали українця, якого розшукували три роки

У столиці Австрії правоохоронці затримали 29-річного громадянина України, який перебував у міжнародному розшуку. Чоловіка підозрюють у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого. Про це повідомляє Віденська державна поліцейська дирекція, передають Патріоти України.

Спецоперація відбулася вранці 1 квітня за участі підрозділу із собаками. Силовикам довелося застосувати силу, щоб проникнути до квартири, де переховувався підозрюваний. Затримання було скоординованим заходом віденської поліції.

Підставою для арешту став міжнародний ордер, виданий правоохоронними органами України ще у 2021 році. Згідно з повідомленням відомства, українська сторона інкримінує затриманому вчинення злочину, що призвів до летальних наслідків.

Наразі за наказом Віденської прокуратури обвинуваченого доставлено до пенітенціарної установи. Вирішується питання щодо подальших процесуальних дій.

"Інопланетне вторгнення" під загрозою! У екіпажу місячної місії США виникли проблеми з унітазом - ЗМІ

четвер, 2 квітень 2026, 23:35

Під час перебування на орбіті Землі екіпаж Artemis II повідомив наземній команді про несправність туалету, передають Патріоти України з посиланням на The New York Times. . Як зазначається, астронавти помітили миготливий індикатор помилки, який заступн...

Питання дозріло і перезріло: Міноборони відреагували на вбивство військового ТЦК - зміни до мобілізації обіцяють незабаром

четвер, 2 квітень 2026, 23:23

Влада дотримується політики страуса, покладаючи непопулярне і складніше рік від року питання з президента очільників військових адміністрацій та нацполіції на "крайніх" - військоматівців, роблячи певну категорію військових жупелом суспільного невдоволення