
У компанії "Kyivstar" не виключають, що масштабна кібератака могла бути здійснена зсередини мережі. Атаку називають серйозною. Вона залишили 24 мільйони абонентів без мобільного зв'язку. Про це розповів президента компанії Олександра Комарова в нещодавньому інтерв'ю Forbes, передають Патріоти України.
"Щоб так сильно пошкодити мережу безумовно повинні були бути певні рухи всередині мережі. Так чи інакше, але периметр був порушений", - наголосив Комаров. За його словами, компанія активно розслідує інцидент,. Втім, президент утримався від конкретних деталей, а натомість наголосив, що до розслідування залучені правоохоронні органи.
"У нас є версії, але це предмет розслідування правоохоронних органів. Вони важливі для того, щоб не допустити повторення подібного інциденту в процесі відновлення", - розповів Комаров. Нагадаємо, зранку 12 грудня у роботі "Київстар" стався масштабний збій. На проблеми зі зв'язком почали скаржитися користувачі мобільного оператора. Зокрема, йдеться не лише про проблеми з покриттям, а також не працює і дротовий Інтернет.
Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...