Знахідка може стати сенсацією: Археологи розкопали в Україні старий склеп

На останки чекає чимало експертиз.

Під час розкопок у Севастопольському парку Дніпра відкрили один зі склепів, у якому, найвірогідніше, і покоїлись останки археолога Олександра Поля, передають Патріоти України з посиланням на 11 канал.

У цьому склепі археологи знайшли парне поховання — останки чоловіка та жінки. Вони припускають, що ймовірно це і є сам Олександр Поль та його дружина Ольга. Він помер у віці п’ятдесяти восьми років, а вона пізніше - у сімдесят чотири.

"Власне те, що ми й шукали: чоловік за 50, судячи з зубів. Жінка без черепа, але дуже стара. А ми знаємо, що вона вмерла в сімдесят чотири роки від старості", - кажуть археологи.

На користь теорії, що це саме Поль, свідчать і речі, які знайшли археологи. Хоча їх залишилося зовсім мало, адже склеп був розграбований.

На останки чекає чимало експертиз. Зокрема антропологічна. Однак приблизний вік чоловічого скелету вдалося встановити по зубах.

А от з експертизою ДНК — все складніше, адже не залишилося прямих нащадків видатного містянина.

Якщо підтвердиться, що ці кістки все ж належать Олександру Полю, то їх урочисто перепоховають.

Почала сольну кар'єру з плагіату?: Чому нова пісня Дорофеєвої здається чимось знайомою (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 13:45

Користувачі мережі натрапили на композицію 2009 року Mathematics британської виконавиці Little Boots. Слухачі гурту "Время и Стекло" продовжують обговорювати дебютний трек Наді Дорофєєвої Gorit в рамках її сольного проекту DOROFEEVA. Пісня одразу здала...

Кажуть, що сама його вживає: У Британії 94-річна Єлизавета II почала випускати свій алкоголь (фото)

вівторок, 24 листопад 2020, 13:30

Елітний напій виробляють на винокурні, що розташована в маєтку на півночі Норфолка. Королева Великобританії Єлизавета II запустила власну лінію алкоголю до зимових свят. 94-річна монарх буде радувати підданих авторським джином. Міцний напій називається...