Знахідка на мільйон: Діти в школі спіймали рідкісну двоголову змію (фото)

У Тайвані школярі виявили у своєму навчальному закладі дивовижну тварину - змію з двома головами. Про це повідомляє Taiwan English News, передають Патріоти України.

Крихітного вовкозуба знайшли учні початкової школи Дайоу в сільському селищі Чжунпу вранці 13 вересня. Зазначається, що рептилія була в одному з кампусів. Директор за допомогою мітли загнав двоголову змію у відро, після чого адміністрація навчального закладу звернулася до окружного департаменту сільського господарства, який направив до них змієлова.

Керівник школи стверджує, що не злякався змії, оскільки вже багато років працює в сільських і гірських районах, де їх досить багато. Фахівці вирішили передати таку рідкісну змію вченим.

Варто зазначити, що на чорному ринку вартість такої змії може сягати 1 млн тайваньських доларів (близько 960 тис.гривень). Формозькі вовкозуби (Lycodon ruhstrati) - неотруйні змії, що мешкають в Тайвані, на сході і півдні Китаї, а також на півночі В'єтнаму.

"Вы понаехали, а местные тут - грузины, армяне и абхазы": Кавказець пояснив росіянам, чиє Сочі (відео)

субота, 18 вересень 2021, 0:22

У курортному Сочі Краснодарського краю РФ стався курйозний випадок - місцевий кавказець спробував пояснити приїжджим росіянкам, що це - не російське місто і даремно росіяни намагаються його собі привласнити. Про це пише телеграм-канал "Мышеловка", пере...

З архіву ПУ. Прямо під проводами: Мережу вразив неймовірний політ українського літака-гіганта (відео)

п’ятниця, 17 вересень 2021, 23:55

У Книгу рекордів Гіннеса внесено 240 рекордів "Мрії", але, напевно, можна було б додати й ще один. Найбільший в світі літак, український Ан-225 "Мрія", під час посадки в Болівії, пролетів під проводами лінії електропередач. Про це свідчать відео, зняті...