Знахідки вражають! Артефакти Римської імперії і Стародавнього Єгипту знайшли на Черкащині

На Черкащині археологи знайшли артефакти Римської імперії і Стародавнього Єгипту. Знахідку виявили в кремаційному могильнику на полі в селі Івківці Черкаського району, повідомив "Суспільному.Черкаси" науковий співробітник інституту археології Юрій Башкатов, передають Патріоти України.

Предмети датовані 1-2 століттям нашої ери. Зокрема, знайдені два леви та жук-скарабей з єгипетської кераміки. Також вдалося віднайти вістря стріли, ніж, кришку від керамічної посудини, прясло, елементи намиста.

"Вони не мають аналогії поки що на території Середнього Подніпров'я", – зазначив археолог. Власники знайдених речей були достатньо заможні й мали контакти з римським лімесом – укріпленим кордоном держави, який охороняли легіонери. Судячи з амфорної тари, вони імпортували вино. Артефакти передадуть до Черкаського археологічного музею.

Великий бокс: У бою за пояс чемпіона за версією West Australia State бійці одночасно вирубали один одного (відео)

понеділок, 6 грудень 2021, 10:33

Напередодні в австралійському Нортбріджі відбувся вечір боксу, у центральному поєдинку якого за титул чемпіона за версією West Australia State у першій середній вазі (до 69,85 кг) зійшлися місцеві бійці Джо Маккой (1 перемога нокаутом, 1 нічия) та Фано...

На Житомирщині сталася моторошна ДТП - загинули батько й діти, мати в лікарні (фото)

понеділок, 6 грудень 2021, 9:26

Внаслідок ДТП на Житомирщині загинули батько і двоє дітей, а мати з важкими травмами потрапила до лікарні, заявив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький у Facebook, зазначають Патріоти України. Дослівно: "Сього...