
Прокремлівська пропаганда стверджує, що танки Leopard (якої саме модифікації, 1 чи 2, не уточнюється) нібито вже працюють на фронті в Херсонській області. Росіяни стверджують: мовляв, їхні диверсанти навіть змогли захопити один із німецьких танків, але його довелося "утопити в болоті", передають Патріоти України.
"Є історія від товаришів по службі... Вони не змогли протягнути його в тил, взяли і втопили в болоті", – процитували пропагандисти загарбника.
Також він стверджує, що Leopard неодноразово обстрілювали російські блокпости на Херсонщині. Там застосовувалися й німецькі зенітно-ракетні комплекси, якими нібито управляли "найманці з Німеччини", заявляє окупант "Бик".Користувачів мережі розсмішила така брехня. Їх цікавить, де російська ДРГ знайшла на Херсонському напрямку таке болото, щоб у ньому можна було втопити танк.
"От же фантазери! І навіть фото не треба – тому що типу втопився ж, не видно його тепер", "Чому не супутник?" "Знамениті херсонські болота", "Цікаво, де це в нас у степах під Херсоном знаходяться ті болота", "А де ж фото знищеної та потопленої техніки?" "Із серії підводний човен у степах України", – пишуть у Telegram. "Втопити в болоті – це взагалі їхня національна ідея", – зазначив один із коментаторів.

У польській столиці триває пошукова операція після зникнення підлітка у воді на річці Вісла. За даними медіа, він приїхав з України. Про це повідомляє Wawa Hot News 24, передають Патріоти України. Хлопець зник на правому березі Вісли перед Гданським мо...
Легендарний ексфутболіст збірної Франції Юрій Джоркаєфф заснув під час перегляду вчорашнього матчу ЧС-2026 між Іспанією та Саудівською Аравією, передають Патріоти України. В одному з епізодів на початку другого тайму камера зафіксувала у VIP-ложі стаді...