
Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук висловив подяку українським добровольцями і засудив зневажливе поводження з ними. Про це він заявив у себе в Фейсбуці, інформують Патріоти України.
Вакарчук нагадав, що в 2014 році добровольці допомогли врятувати Україну. "У час, коли наша армія перебувала в дуже складному стані, саме ті, кого ми називаємо АТОшниками – люди різних професій, різного походження, російсько- і україномовні – стояли в чергах до військоматів.
Деякі з них створили добробати. Добробати часто були єдиною опорою України на важливих ділянках фронту. Сьогодні головне слово, яке потрібно сказати нашим добровольцям: "Дякуємо!"
А будь-які слова, сказані зневажливо, особливо офіційними особами – не призведуть до миру. А призведуть до гніву. А гнів не знає слова "Ви". Гнів завжди на "ти", - наголосив він.

Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...