Зняла ліфчик та розмахувала: У центрі Кременчука бігала жінка із оголеними грудьми (відео)

У м. Кременчук Полтавської області перед головним корпусом Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського помітили оголену жінку. Про це повідомили очевидці в телеграм-каналі "Ху**вий Кременчук", передають Патріоти України.

На відео, яке опублікували у Мережі видно, як жінка посеред вулиці знімає ліфчик та розмахує ним. При цьому вона не звертає уваги на велику кількістю людей поряд. Як зазначається, згодом приїхали медики, які намагались госпіталізували жінку, проте та від них тікала. Зрештою її таки наздогнали. Причини її поведінки невідомі.

Хіти тижня. "Сиджу в ах*ї!": Українку шокував вміст шкільного щоденника із Леніним, Сталіним та російськими співаками (фото)

субота, 18 вересень 2021, 2:00

Українка обурилася вмістом шкільного щоденника, який вона купила своїй дитині. Про це в Twitter розповіла користувач Maria Paselska, передають Патріоти України. Усередині шкільного щоденника можна побачити виноски з короткою біографією Володимира Ленін...

"Вы понаехали, а местные тут - грузины, армяне и абхазы": Кавказець пояснив росіянам, чиє Сочі (відео)

субота, 18 вересень 2021, 0:22

У курортному Сочі Краснодарського краю РФ стався курйозний випадок - місцевий кавказець спробував пояснити приїжджим росіянкам, що це - не російське місто і даремно росіяни намагаються його собі привласнити. Про це пише телеграм-канал "Мышеловка", пере...