Знімала мародерства: У США учасники протесту напали на українську журналістку (відео)

Свідки чули, як перед ударом нападник закричав "давай вкрадемо у неї камеру".

Мародери в США не лише грабують магазини під час масових протестів, але й нападають на журналістів. Так сталося і з українкою Христиною Шевченко, коли вона знімала відео з розгромленими магазинами в Санта-Моніці. Христина Шевченко знімала сюжет для програми chastime, що виходить на "Голосі Америки". Саме в цей момент на неї й напали, розповіла журналістка на своїй сторінці в "Фейсбук", передають Патріоти України.

За словами Христини, в перші десять хвилин зйомок того, як мародери грабують магазини, її ніхто не зачіпав. Однак потім в один момент вона відчула удар кулаком в голову, від якого вона впала. Внаслідок падіння журналістка зламала два пальці на нозі – на них впала камера зі штативом.

Саме камера і могла стати причиною нападу. Адже, за її словами, свідки чули, як перед ударом нападник закричав "давай вкрадемо у неї камеру". Сам розбійник теж потрапив на відео.

Хіти тижня. "Расистський символ переваги білих": У США відмовляються від знака ОК

неділя, 12 липень 2020, 0:10

Расистська інтерпретація жесту зробила його використання ризикованим. У США почастішали випадки заборони знака "OK", так як все більше людей вважають його знаком расизму, переваги білих і символом влади білих. Останнім великим скандалом стала поведінка...