Знімався у Гайдая: Помер відомий радянський актор

Блискучу кар'єру у його неповні 30 років обірвала важка травма, актор став інвалідом.

У віці 60 років в Росії помер відомий радянський актор Денис Кміт, відомий за роллю в популярній кінокомедії Леоніда Гайдая "Спортлото-82". Також Денис Кміт зіграв в картинах "Циган", "Ка-ка-ду", "Поворот ключа", зазначають Патріоти України.

Дебютував в кіно у віці близько шести років (циганёнок у фільмі Євгена Матвєєва «Циган»). Незабаром після зйомок фільму «Спортлото-82» Денис пішов на службу в армію і там отримав травму хребта. Подальші три з лишком десятиліття життя був прикутий до інвалідного крісла. Будучи інвалідом займався образотворчим мистецтвом, поетичною творчістю, писав сценарії і пробував свої сили в якості телеведучого.

Про смерть актора повідомив продюсер В'ячеслав Шмиров: "Три с лишним десятилетия после травмы позвоночника он был прикован к инвалидному креслу, а три месяца назад не стало его легендарной мамы — фотохудожника Галины Кмит".

"Проблема, яка всіх за*бала": Футболістка збірної Росії відверто висловилася про Путіна

неділя, 2 жовтень 2022, 0:41

Футболістка "Еспаньола" та збірної Росії Надія Карпова різко відреагувала на виступ президента Росії Володимира Путіна. Під час мітингу-концерту на Червоній площі на честь анексії українських територій ватажок Кремля пограв із публікою, змусивши її кри...

"Прощай, немытая Россия": Пугачова вирішила продати свій знаменитий замок під Москвою - ЗМІ

субота, 1 жовтень 2022, 23:29

Алла Пугачова після новини про те, що поїхала з Росії до Ізраїлю, вирішила продати свій знаменитий замок у селі Грязь, що під Москвою. Така інформація з'явилася у російських ЗМІ, передають Патріоти України. Подейкують, що Алла Борисівна виставила своє ...