Знімався у Гайдая: Помер відомий радянський актор

Блискучу кар'єру у його неповні 30 років обірвала важка травма, актор став інвалідом.

У віці 60 років в Росії помер відомий радянський актор Денис Кміт, відомий за роллю в популярній кінокомедії Леоніда Гайдая "Спортлото-82". Також Денис Кміт зіграв в картинах "Циган", "Ка-ка-ду", "Поворот ключа", зазначають Патріоти України.

Дебютував в кіно у віці близько шести років (циганёнок у фільмі Євгена Матвєєва «Циган»). Незабаром після зйомок фільму «Спортлото-82» Денис пішов на службу в армію і там отримав травму хребта. Подальші три з лишком десятиліття життя був прикутий до інвалідного крісла. Будучи інвалідом займався образотворчим мистецтвом, поетичною творчістю, писав сценарії і пробував свої сили в якості телеведучого.

Про смерть актора повідомив продюсер В'ячеслав Шмиров: "Три с лишним десятилетия после травмы позвоночника он был прикован к инвалидному креслу, а три месяца назад не стало его легендарной мамы — фотохудожника Галины Кмит".

"Ви встали обіср*ти все, що було в моєму житті?!": Дантес публічно заступився за ексдружину Дорофєєву

п’ятниця, 31 березень 2023, 12:14

Гучне розлучення співочого подружжя, Володимира Дантеса та Наді Дорофєєвої, й досі обговорюють шанувальники. Фани пари розділилися на два табори і сперечаються, хто ж з них вчинив правильно. Втім, Дантес проти будь-яких звинувачень в бік його колишньої...

Чоловік орендував "розкішну квартиру", але в ній виявилися несподівані "сусіди" (відео)

п’ятниця, 31 березень 2023, 11:59

Чоловік орендував "розкішну" квартиру та був шокований її станом. Донні Скіппер винайняв помешкання в північній частині штату Нью-Йорк під назвою The Lofts at Harmony Hills. Як виявилося, він жив там не лише з сусідами, а й з кажанами. Серію відеоролик...