ЗНО через карантин переноситься: Стало відомо, коли відбудеться тестування

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання в Україні може бути перенесена на серпень, вересень або жовтень 2020 року. Про це заявив виконуючий обов'язки директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко для видання "Главком", передають Патріоти України.

Чиновник уточнив, що проведення ЗНО буде залежати від карантинних заходів уряду. "Якщо терміни карантину подовжуються на один місяць, то ми відкладаємо всі свої заходи також на місяць. Тобто всі, хто зареєструвався на основну сесію, пройдуть тестування не в зазначений період, а в інший період", - сказав Бойко.

Також він уточнив, що в Міністерстві освіти розглядають проект про проведення контрольних робіт для учнів 4 і 9 класів шкіл замість проведення державної підсумкової атестації. Валерій Бойко заявив, що багато в чому профільні відомства обмежені в маневрах щодо проведення атестацій чинними законодавчими актами.

"Для 11 класу, тобто для випускників, які повинні складати ДПА, передбачено тільки ЗНО. Тому що це зав'язано на різні нормативно-правові акти, від закону України до реєстрації актів міністерств", - зазначив він.

Слід зазначити, що за планом ЗНО повинно було відбутися з 21 травня по 17 червня. В даний момент під питанням навіть початок навчального року 2020-2021 - дата його початку буде залежати від проведення ЗНО та вступної кампанії.

Хіти тижня. "Даєш окремі палати та прикріплений медперсонал": Багатії, чиновники і їхні дружини з регіонів з'їжджаються в столичні лікарні

неділя, 5 квітень 2020, 17:30

Було б чесно, щоб вони лікувалися в благополучно облаштованих ними Харкові, Одесі та Миколаєві, коли припече. "Заместитель губернатора Харьковщины Алексея Кучера Владимир Скоробагач вместе с супругой Викторией не стали лечиться от коронавируса в родном...

Хіти тижня. Тепер йому не до жартів: Хлопець вирішив прославитися і облизав унітаз для Corona Challenge (відео)

неділя, 5 квітень 2020, 17:00

Імовірність, що блогер підхопив Covid-19 саме з унітазу, доволі мала, так як про свій діагноз з лікарняного ліжка він повідомив вже два дні по тому. Користувач сервісу TikTok вирішив прославитися і взяв участь у новому Coronavirus Сhallenge - його учас...