ЗНО через карантин переноситься: Стало відомо, коли відбудеться тестування

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання в Україні може бути перенесена на серпень, вересень або жовтень 2020 року. Про це заявив виконуючий обов'язки директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко для видання "Главком", передають Патріоти України.

Чиновник уточнив, що проведення ЗНО буде залежати від карантинних заходів уряду. "Якщо терміни карантину подовжуються на один місяць, то ми відкладаємо всі свої заходи також на місяць. Тобто всі, хто зареєструвався на основну сесію, пройдуть тестування не в зазначений період, а в інший період", - сказав Бойко.

Також він уточнив, що в Міністерстві освіти розглядають проект про проведення контрольних робіт для учнів 4 і 9 класів шкіл замість проведення державної підсумкової атестації. Валерій Бойко заявив, що багато в чому профільні відомства обмежені в маневрах щодо проведення атестацій чинними законодавчими актами.

"Для 11 класу, тобто для випускників, які повинні складати ДПА, передбачено тільки ЗНО. Тому що це зав'язано на різні нормативно-правові акти, від закону України до реєстрації актів міністерств", - зазначив він.

Слід зазначити, що за планом ЗНО повинно було відбутися з 21 травня по 17 червня. В даний момент під питанням навіть початок навчального року 2020-2021 - дата його початку буде залежати від проведення ЗНО та вступної кампанії.

Життя змінилось кардинально! Жінка скинула 68 кг і розкрила секрет схуднення (фото до і після)

четвер, 26 листопад 2020, 15:15

31-річна мешканка американського міста Лос-Анджелес Наталі Варгас за кілька років схудла на 68 кілограмів. Жінка почала вести здоровий спосіб життя і зайнялася спортом. Так, за словами Наталі, вона з дитинства страждала від зайвої ваги. До 28 років вон...

Хіти тижня. Карма: Педофіла, чиїми жертвами стали 200 дітей, згвалтував і вбив з особливою жорстокістю співкамерник

четвер, 26 листопад 2020, 15:00

Вбивця, який сам є засудженим гвалтівником, стверджує, що мотивом стала помста. Він хотів, щоб педофіл сам випробував те, що відчували діти, над якими він поглумився. У британській в'язниці Full Sutton співкамерник згвалтував з вбив з особливою жорсток...