ЗНО через карантин переноситься: Стало відомо, коли відбудеться тестування

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання в Україні може бути перенесена на серпень, вересень або жовтень 2020 року. Про це заявив виконуючий обов'язки директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко для видання "Главком", передають Патріоти України.

Чиновник уточнив, що проведення ЗНО буде залежати від карантинних заходів уряду. "Якщо терміни карантину подовжуються на один місяць, то ми відкладаємо всі свої заходи також на місяць. Тобто всі, хто зареєструвався на основну сесію, пройдуть тестування не в зазначений період, а в інший період", - сказав Бойко.

Також він уточнив, що в Міністерстві освіти розглядають проект про проведення контрольних робіт для учнів 4 і 9 класів шкіл замість проведення державної підсумкової атестації. Валерій Бойко заявив, що багато в чому профільні відомства обмежені в маневрах щодо проведення атестацій чинними законодавчими актами.

"Для 11 класу, тобто для випускників, які повинні складати ДПА, передбачено тільки ЗНО. Тому що це зав'язано на різні нормативно-правові акти, від закону України до реєстрації актів міністерств", - зазначив він.

Слід зазначити, що за планом ЗНО повинно було відбутися з 21 травня по 17 червня. В даний момент під питанням навіть початок навчального року 2020-2021 - дата його початку буде залежати від проведення ЗНО та вступної кампанії.

А ви це знали? Працювати більше 55 годин на тиждень небезпечно - можливі інфаркти і передчасна смерть

вівторок, 18 травень 2021, 8:44

Вчені з організації Об'єднаних Націй заявили, що ризик передчасної смерті від серцевих захворювань та інсульту набагато вище у тих людей, які працюють понад 55 годин на тиждень. Результати нового дослідження ВООЗ та міжнародної організації роботи опубл...

"Женский след, или Почему из-за обвинений в измене Гейтс ушел из Microsoft и может потерять большую часть активов", - журналіст

вівторок, 18 травень 2021, 8:17

"Всплывают новые подробности развода основателя Microsoft Билла Гейтса с его женой Мелиндой после 27 лет брака. По одной из версий, представленной американскими СМИ, пара, которой предстоит делить 150-миллиардный благотворительный фонд, расстается из-...