ЗНО через карантин переноситься: Стало відомо, коли відбудеться тестування

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання в Україні може бути перенесена на серпень, вересень або жовтень 2020 року. Про це заявив виконуючий обов'язки директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко для видання "Главком", передають Патріоти України.

Чиновник уточнив, що проведення ЗНО буде залежати від карантинних заходів уряду. "Якщо терміни карантину подовжуються на один місяць, то ми відкладаємо всі свої заходи також на місяць. Тобто всі, хто зареєструвався на основну сесію, пройдуть тестування не в зазначений період, а в інший період", - сказав Бойко.

Також він уточнив, що в Міністерстві освіти розглядають проект про проведення контрольних робіт для учнів 4 і 9 класів шкіл замість проведення державної підсумкової атестації. Валерій Бойко заявив, що багато в чому профільні відомства обмежені в маневрах щодо проведення атестацій чинними законодавчими актами.

"Для 11 класу, тобто для випускників, які повинні складати ДПА, передбачено тільки ЗНО. Тому що це зав'язано на різні нормативно-правові акти, від закону України до реєстрації актів міністерств", - зазначив він.

Слід зазначити, що за планом ЗНО повинно було відбутися з 21 травня по 17 червня. В даний момент під питанням навіть початок навчального року 2020-2021 - дата його початку буде залежати від проведення ЗНО та вступної кампанії.

Скрепні розваги: У Росії під час змагань з дзюдо трапилася масова бійка (відео)

неділя, 28 лютий 2021, 22:04

У Росії під час змагань з дзюдо трапилася масова бійка, в якій одночасно брали участь кілька десятків присутніх, повідомляють Патріоти України з посиланням на спортивне видання “Чемпіонат”. . Відзначається, що бійка сталася в Кавказькому місті Каспійс...

Степанов повідомив, скільки українців, згідно офіційній статистиці, вже загинули від COVID-19

неділя, 28 лютий 2021, 21:57

За минулу добу в Україні було зафіксовано 8172 випадки зараження коронавірусом. Про це повідомляє міністр охорони здоров’я Максим Степанов на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України. Серед 8172 інфікованих за добу українців 363 дитини та ...