Знову обізвали нацистом: Відомий український футболіст став жертвою образ іспанських фанатів

Скандальний інцидент стався під час матчу 20-го туру третього дивізіону чемпіонату Іспанії між командами "Депортіво" та "Райо Махадаонда", інформують Патріоти України.

У другому таймі з одного із секторів вболівальники господарів почали ображати українського форварда гостей Романа Зозулю. Вони скандували на його адресу "Зозуля – ти нацист".

Через це арбітр призупинив гру на 60-й хвилині. Пауза тривала приблизно півтори хвилини. Глядачів закликали припинити таку поведінку. В іншому випадку матч було б завершено достроково.

Зауважимо, що на той момент Зозуля навіть не був на полі – українець розпочав поєдинок на лаві запасних. Роман вступив у гру на 68-й хвилині, проте результативними діями не відзначився. Команда українця зазнала мінімальної поразки з рахунком 1:0.

З погляду зрозуміло, що він думає про тих нелюдів: Песик дивом вижив після удару по Дергачах під Харковом (фото)

п’ятниця, 26 квітень 2024, 23:52

“Після сьогоднішнього російського “прильоту” по місту Дергачі дивом вижив пес Річард. Авіабомба влучила зовсім поруч. Тваринка не хотіла ні їсти, ні пити. З одного його погляду стане зрозуміло, що він думає про тих нелюдів”, – написав Василенко. В очах...

Одна - колишня дружина, друга - нібито законна: Працівницю РАГСу звинувачують у фіктивному шлюбі зі зниклим безвісти бійцем, але є цікавий нюанс

п’ятниця, 26 квітень 2024, 23:30

Три тижні тому ТСН розповідала про одну з судових справ - дві жінки стверджують, що мають право на виплати бійця, який зник безвісти на Донеччині. Одна - колишня дружина, друга - нібито законна. Початок цієї історії такий - військовослужбовець зникає б...