Знову "по-новому": У Мінсоцполітики розповіли, як виплачуватимуть субсидії з жовтня

Міністерство соціальної політики з жовтня 2019 року введе дві системи надання пільг у грошовій формі.

З першого жовтня 2019 року в Україні стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідне рішення прийняв уряд, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу Мінсоцполітики.

Як відзначили в прес-службі, відповідно до прийнятого рішення будуть паралельно функціонувати дві системи надання пільг у грошовій формі - готівкова та безготівкова. Пільги в безготівковій формі призначатися всім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через "Ощадбанк". Для цього АТ "Ощадбанк" буде вести у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків і коштів, які будуть надходити на рахунок для виплати пільг. Після того, "Ощадбанк" буде здійснювати переказ коштів на рахунки керуючих, об'єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними і АТ "Ощадбанк".

Такий механізм буде зручним для тих споживачів, які хочуть заощадити час на оплату житлово-комунальних послуг.

Пільги в готівковій формі будуть призначатися всім бажаючим пільговикам на підставі поданих особисто заяв до органів соціального захисту населення, які будуть формувати щомісяця до 25 числа реєстри пільговиків для виплати пільг у готівковій формі та передавати їх Мінсоцполітики. Міністерство, обробивши отримані реєстри, буде направляти їх в АТ "Ощадбанк" і переводити зазначеному банку кошти для виплати монетизованих пільг. Таким чином, кошти будуть надходити на особисті рахунки пільговиків.

Жорстоке вбивство хлопчика в Києві: У мережу потрапило фото ймовірного вбивці

понеділок, 24 червень 2019, 17:29

На тілі убитого в Києві 9-річного Захара Черевка були множинні колото-різані рани й травма черепа, повідомляють Патріоти України. Речі дитини вбивця викинув на березі, а тіло втопив у озері, повідомили в прес-службі поліції Києва. Також правоохоронці о...

"Разграблению подвергся не только гипермаркет. Вооруженные люди, как саранча, стали опустошать в районе ДАП автосалоны: Mitsubishi, Peugeot и Porsche": Як починалася війна на Донбасі (фото)

понеділок, 24 червень 2019, 17:14

"Генерал-майор Юрий Седнев, руководивший горуправлением милиции Донецка с сентября 2011-го по сентябрь 2013 года, был вновь назначен на эту должность 16 мая 2014-го - за десять дней до начала боевых действий в Донецком аэропорту (ДАП)", - пише у своєму...