Знову "по-новому": У Мінсоцполітики розповіли, як виплачуватимуть субсидії з жовтня

Міністерство соціальної політики з жовтня 2019 року введе дві системи надання пільг у грошовій формі.

З першого жовтня 2019 року в Україні стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідне рішення прийняв уряд, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу Мінсоцполітики.

Як відзначили в прес-службі, відповідно до прийнятого рішення будуть паралельно функціонувати дві системи надання пільг у грошовій формі - готівкова та безготівкова. Пільги в безготівковій формі призначатися всім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через "Ощадбанк". Для цього АТ "Ощадбанк" буде вести у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків і коштів, які будуть надходити на рахунок для виплати пільг. Після того, "Ощадбанк" буде здійснювати переказ коштів на рахунки керуючих, об'єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними і АТ "Ощадбанк".

Такий механізм буде зручним для тих споживачів, які хочуть заощадити час на оплату житлово-комунальних послуг.

Пільги в готівковій формі будуть призначатися всім бажаючим пільговикам на підставі поданих особисто заяв до органів соціального захисту населення, які будуть формувати щомісяця до 25 числа реєстри пільговиків для виплати пільг у готівковій формі та передавати їх Мінсоцполітики. Міністерство, обробивши отримані реєстри, буде направляти їх в АТ "Ощадбанк" і переводити зазначеному банку кошти для виплати монетизованих пільг. Таким чином, кошти будуть надходити на особисті рахунки пільговиків.

Хіти тижня. "Я вбив твою доньку": Спливли страшні подробиці трагедії з українкою у Польщі (фото)

п’ятниця, 20 вересень 2019, 4:00

Вбивцею українки Христини В. у польському місті Гожув виявився місцевий житель Павло Рожанський. У неї ніколи не було жодних стосунків із вбивцею, але він майже рік переслідував її і погрожував. Дівчина скаржилася на нього і просила захисту, але ніхто ...

Хіти тижня. Неймовірні історії війни: "Ожив" у морзі і попросив закурити

п’ятниця, 20 вересень 2019, 1:00

Оператора-навідника БМП із позивним «Льова» зарахували до загиблих, а він… заговорив. Неймовірну історію розповіло видання Північ, передають Патріоти України. 13 лютого 2015 року. Донецький напрямок. У морзі прифронтового шпиталю стоїть цілковита нічна...