Знову провал: Вихід росіян у відкритий космос довелося перервати через несправний скафандр

Знову провал. Вихід росіян у відкритий космос довелося перервати через несправний скафандр

Російські космонавти Олег Артем'єв і Денис Матвєєв, які вийшли у відкритий космос для налаштування роботизованої руки ERA, змушені були повернутися на МКС достроково. Виною тому стало раптове відключення живлення скафандра Артем'єва, передають Патріоти України.

Роботизований маніпулятор був доставлений на МКС ще в 2021 році, але для його налаштування потрібно було багато часу. 17 серпня роботу почали двоє російських космонавтів. За планом їм потрібно було пробути у відкритому космосі 6,5 годин, але неполадки з живленням скафандра одного з них змусили групу повернутися на МКС.

Артем'єв зв'язався з Центром управління польотами, щоб повідомити про проблему зі скафандром. ЦУП порекомендував йому повернутися на МКС, запевнивши, що все гаразд. Однак коли космонавт забарився, йому настійно порадили "кидати все і повертатися". Фахівці зазначають, що порушення електроживлення скафандра могло призвести до проблем із надходженням повітря та терморегуляцією всередині нього. На даний момент Артем'єв та Матвєєв перебувають на МКС.

Згадуючи Єлизавету ІІ: Netflix оголосив дату виходу п'ятого сезону "Корони" і опублікував трейлер

неділя, 25 вересень 2022, 9:40

У черговому сезоні найуспішнішого серіалу Великобританії висвітлюватимуться події 1990-х років. П'ятий сезон культового серіалу про королеву Єлизавету II та її велику родину «Корона» стартує 9 листопада. Про це повідомляє видання Hello. . Як і чотири...

"Бабиного літа" не буде: Синоптик приголомшив українців несподіваним прогнозом

неділя, 25 вересень 2022, 6:53

В Україні осінь виявилася рання, у вересні температурний фон майже на 3° нижче кліматичної норми, а кількість опадів перевищує місячну норму, розповів синоптик Віталій Постригань, передають Патріоти України. Винуватцями прохолоди і дощів стали циклони...