Знову провал: Вихід росіян у відкритий космос довелося перервати через несправний скафандр

Знову провал. Вихід росіян у відкритий космос довелося перервати через несправний скафандр

Російські космонавти Олег Артем'єв і Денис Матвєєв, які вийшли у відкритий космос для налаштування роботизованої руки ERA, змушені були повернутися на МКС достроково. Виною тому стало раптове відключення живлення скафандра Артем'єва, передають Патріоти України.

Роботизований маніпулятор був доставлений на МКС ще в 2021 році, але для його налаштування потрібно було багато часу. 17 серпня роботу почали двоє російських космонавтів. За планом їм потрібно було пробути у відкритому космосі 6,5 годин, але неполадки з живленням скафандра одного з них змусили групу повернутися на МКС.

Артем'єв зв'язався з Центром управління польотами, щоб повідомити про проблему зі скафандром. ЦУП порекомендував йому повернутися на МКС, запевнивши, що все гаразд. Однак коли космонавт забарився, йому настійно порадили "кидати все і повертатися". Фахівці зазначають, що порушення електроживлення скафандра могло призвести до проблем із надходженням повітря та терморегуляцією всередині нього. На даний момент Артем'єв та Матвєєв перебувають на МКС.

Чемпіон світу зізнався, кого вважає одним із найсильніших українських боксерів ХХI століття

п’ятниця, 19 квітень 2024, 23:29

Чемпіон світу у першій напівсередній вазі за версією WBF Арам Фаніян (24−2, 6 КО) поділився очікуваннями від поєдинку майбутнього бою українця Сергія Дерев’янченка (14−5, 10 КО) з Воном Александром (18−10−1, 11 KO), передають Патріоти України. «Вважаю ...

"Ти шо - москаль?": Кікбоксер із РФ епічно поскаржився на українців та латишів

п’ятниця, 19 квітень 2024, 23:16

Він поскаржився на те, що у Харкові, де він жив на початку повномасштабного вторгнення армії агресорів в Україну, його ображали через мову. "Нам із дружиною було важко в Європі, де сильна русофобія, там про росіян говорять або погано, або ніяк. Усіх зм...