Зникають навіть озера: В окупованому Криму почалися великі проблеми (фото)

В окупованому Російською Федерацією Криму нова екологічна катастрофа - почали зникати озера. Про це на своїй сторінці в Twitter повідомляє RoksolanaToday&Крим25%, публікуючи відповідні фото, передають Патріоти України.

"Севастополь. Озера в Кизилові більше немає. А раніше було. І це не посуха - цілеспрямовано знищила гавань", - йдеться у підписі до фото.

Варто відзначити, що місцеві жителі неодноразово скаржилися на окупаційну владу, яка знищує водойми заради будівництва нових об'єктів і вирубує дерева, через що екологічна ситуація на півострові тільки погіршується.

Налякав загал новими одкровеннями: Скандальний пранкер "Джокер" виступив на каналі Медведчука з гучними заявами

субота, 7 грудень 2019, 9:06

Зломник виявив готовність передати СБУ своє знаряддя для проникнення в онлайн листування задля підтвердження автентичності скандальних розмов. Скандально відомий пранкер «Джокер» вийшов у прямий ефір NEWSONE, у програмі «Протистояння» він відповів на з...

Коли святкуватимемо найближче Різдво? ПЦУ визначається з переносом святкування з 7 січня на 25 грудня

субота, 7 грудень 2019, 8:39

Більшість православних церков світу вже давно святкують Різдво Христове за Григоріанським календарем, а Пасху - за Юліанським (для чого є свої вагомі підстави). Різдво в Україні не буде переноситися з 7 січня на 25 грудня. Православні християни в нашій...