Знищено майже половину літака: Командир екіпажу пояснив, чи можна відродити розбиту росіянами "Мрію"

Легендарний літак АН - 225 "Мрія", який знищили російські війська, неможливо відновити. Українські конструктори можуть створити нове повітряне судно. Про це розповів командир одного з екіпажів "Мрії" Дмитро Антонов в інтерв'ю Голосу Америки, передають Патріоти України.

За його словами, знищено майже половину літака."Основна частина, в якій льотчики мешкали, де ми жили, де проводили весь свій час, це наша Пілотська кабіна - це все знищено. Крило одне, і друге, я вже бачу теж, силові конструкції, які основні - вони головні деталі, швидше за все вони пошкоджені температурою і крило вже використовувати, ні ліве напівкрило, ні праве напівкрило вже не можна", - розповів пілот.

При цьому він вказав, що не все втрачено, адже можна створити новий літак з недобудованої "сестри Мрії". Він уточнив, що проект обійдеться в суму від 800 мільйонів до 3 мільярдів доларів.

"Якщо намагатися оцінити економічну доцільність - це буде дуже важко. Тому що під неї потрібно знайти відповідний проект, схожий на запуск ракети в космос. Але поки проекту, заради якого вона буде відтворюватися, немає. Я так думаю, що напевно на початковому етапі все-таки "Мрія" не буде створюватися як комерційний проект, а саме як символ. І символ не тільки України, а всього світу, символ - перемоги", - підсумував Антонов.

Що скаже на це її матуся?: 16-річна дочка Ольги Фреймут показала груди у відвертому вбранні (фото)

неділя, 5 лютий 2023, 13:14

Дочка української телеведучої Ольги Фреймут у свої 16 років не соромиться демонструвати пишні форми. Дівчина часто постить відверті знімки, за що отримує наганяй від користувачів мережі, зазначають Патріоти України. Цього разу вона поділилася з фоловер...

Вчені з'ясували, чому діти і дорослі по-різному сприймають час

неділя, 5 лютий 2023, 10:45

Вчені з Університету Етвоша Лорана (Угорщина) провели дослідження, щоб дізнатися, чому у дітей і дорослих відрізняється сприйняття часу. В експерименті взяли участь 138 осіб різного віку. Як зазначено в дослідженні в журналі Scientific Reports, учасни...