Знищено майже половину літака: Командир екіпажу пояснив, чи можна відродити розбиту росіянами "Мрію"

Легендарний літак АН - 225 "Мрія", який знищили російські війська, неможливо відновити. Українські конструктори можуть створити нове повітряне судно. Про це розповів командир одного з екіпажів "Мрії" Дмитро Антонов в інтерв'ю Голосу Америки, передають Патріоти України.

За його словами, знищено майже половину літака."Основна частина, в якій льотчики мешкали, де ми жили, де проводили весь свій час, це наша Пілотська кабіна - це все знищено. Крило одне, і друге, я вже бачу теж, силові конструкції, які основні - вони головні деталі, швидше за все вони пошкоджені температурою і крило вже використовувати, ні ліве напівкрило, ні праве напівкрило вже не можна", - розповів пілот.

При цьому він вказав, що не все втрачено, адже можна створити новий літак з недобудованої "сестри Мрії". Він уточнив, що проект обійдеться в суму від 800 мільйонів до 3 мільярдів доларів.

"Якщо намагатися оцінити економічну доцільність - це буде дуже важко. Тому що під неї потрібно знайти відповідний проект, схожий на запуск ракети в космос. Але поки проекту, заради якого вона буде відтворюватися, немає. Я так думаю, що напевно на початковому етапі все-таки "Мрія" не буде створюватися як комерційний проект, а саме як символ. І символ не тільки України, а всього світу, символ - перемоги", - підсумував Антонов.

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню РФ

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Укр...

На Луганщині сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування постачань високоточної зброї ЗСУ

неділя, 14 серпень 2022, 6:51

Завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.