Знищує віруси за допомогою електрики: В Ізраїлі винайшли багаторазову захисну маску

Розробники подали патент до США і нині ведуть переговори з низкою комерційних структур про запуск масового виробництва.

В Ізраїлі вигадали "самоочисну" маску, яка піддається електричному самонагріванню. За словами розробників, цей метод деактивує віруси та бактерії, що накопичились на ній. Багаторазову маску з підзарядкою розробив декан факультету матеріалознавства та інженерії Ізраїльського технологічного інституту в Хайфі Яір Ейн-Елі. Про це повідомляє Міністерство закордонних справ Ізраїлю, передають Патріоти України.

За словами професора, всередині маски рівномірно розподілені вуглецеві волокна. Коли вони нагріваються за допомогою слабкого струму, віруси на масці гинуть. Для цього необхідно лише 2 ампери, USB та будь-яке доступне джерело електроенергії.

Дослідницька група професора вже створила перший прототип маски й перевірила її. Розробники подали патент до США і нині ведуть переговори з низкою комерційних структур про запуск масового виробництва.

Лісабонська "Бенфіка" українською мовою вітала свого нового форварда Яремчука (відео)

неділя, 1 серпень 2021, 12:32

Українець підписав контракт з "орлами" на 5 років. За даними медійників, "Бенфіка" заплатила "Генту" 17 мільйонів євро за 75% економічних прав на 25-річного гравця, повідомляють Патріоти України з посиланням на Уа-Футбол. У відео взяв участь спортивний...

З архіву ПУ. У саркофазі знаходилась не людина: Вчені зробили томографію мумії і були вражені (фото)

неділя, 1 серпень 2021, 12:00

Мумія зберігалася в саркофазі в Національному морському музеї міста Хайфа. Вчені Ізраїлю влітку 2020 року зробили комп'ютерну томографію мумії дитини, яка показала, що це насправді упакований і змішаний бруд з зерном. Про це повідомляє видання The Dail...