Знищує віруси за допомогою електрики: В Ізраїлі винайшли багаторазову захисну маску

Розробники подали патент до США і нині ведуть переговори з низкою комерційних структур про запуск масового виробництва.

В Ізраїлі вигадали "самоочисну" маску, яка піддається електричному самонагріванню. За словами розробників, цей метод деактивує віруси та бактерії, що накопичились на ній. Багаторазову маску з підзарядкою розробив декан факультету матеріалознавства та інженерії Ізраїльського технологічного інституту в Хайфі Яір Ейн-Елі. Про це повідомляє Міністерство закордонних справ Ізраїлю, передають Патріоти України.

За словами професора, всередині маски рівномірно розподілені вуглецеві волокна. Коли вони нагріваються за допомогою слабкого струму, віруси на масці гинуть. Для цього необхідно лише 2 ампери, USB та будь-яке доступне джерело електроенергії.

Дослідницька група професора вже створила перший прототип маски й перевірила її. Розробники подали патент до США і нині ведуть переговори з низкою комерційних структур про запуск масового виробництва.

Резонанс. Шансів вижити не було: Популярний російський актор випав з 11-го поверху в Москві (фото)

вівторок, 7 липень 2020, 11:00

Російський актор і хореограф, близький друг артиста Олександра Ревви Максим Парфьонов випав з вікна власної квартири на 11 поверсі. Від отриманих травм 40-річний чоловік помер на місці події, передають Патріоти України. Інцидент трапився в спальному р...

Чекають смерчі та потужні зливи: Синоптики розповіли, як зміниться клімат в Україні

вівторок, 7 липень 2020, 10:58

В Україні зміни клімату вплинули на кількість та інтенсивність опадів, які в майбутньому будуть тільки збільшуватися. Зростання опадів в Україні спостерігається протягом останніх десятиліть, що пов'язано зі збільшенням інтенсивності конвекції. До цього...