Знищує віруси за допомогою електрики: В Ізраїлі винайшли багаторазову захисну маску

Розробники подали патент до США і нині ведуть переговори з низкою комерційних структур про запуск масового виробництва.

В Ізраїлі вигадали "самоочисну" маску, яка піддається електричному самонагріванню. За словами розробників, цей метод деактивує віруси та бактерії, що накопичились на ній. Багаторазову маску з підзарядкою розробив декан факультету матеріалознавства та інженерії Ізраїльського технологічного інституту в Хайфі Яір Ейн-Елі. Про це повідомляє Міністерство закордонних справ Ізраїлю, передають Патріоти України.

За словами професора, всередині маски рівномірно розподілені вуглецеві волокна. Коли вони нагріваються за допомогою слабкого струму, віруси на масці гинуть. Для цього необхідно лише 2 ампери, USB та будь-яке доступне джерело електроенергії.

Дослідницька група професора вже створила перший прототип маски й перевірила її. Розробники подали патент до США і нині ведуть переговори з низкою комерційних структур про запуск масового виробництва.

"В этих камерах закрывали минимум на 2 дня. Там люди спали, ели, ходили в туалет и умирали": Українки, які "прославилися" голою фотосесією в Дубаї, розповіли про жахи місцевої тюрми (відео)

середа, 14 квітень 2021, 9:45

Одна з учасниць скандальної фотосесії на балконі хмарочосу в Дубаї, яка повернулася в Україну після затримання в ОАЕ, розповіла, як насправді організовували "відпочинок" для дівчат і як затриманих утримували у в'язниці. Про це повідомляє ТСН, передають...

Поки скрепи топчуться на місці: Заснована українцем компанія готується запустити ракету в космос (фото)

середа, 14 квітень 2021, 9:27

Ракета-носій Alpha американської компанії Firefly Aerospace, заснована українцем, вже зайняла своє місце на пусковому стенді бази ВПС США Ванденберг, звідки вона відправиться в дебютний політ. Про це розповіли в прес-службі компанії, передають Патріоти...