Знищили десятки бойовиків: У мережі розповіли про вражаючу операцію ЗСУ

В інтернеті оприлюднили розповідь про успішну операцію Збройних сил України (ЗСУ), яка була проведена п'ять років тому, але деталі якої до сих пір не розголошувалися. Відповідний пост на своїй сторінці в Twitter розмістив український військовий, який пише під ніком "Білий Господар", повідомляють Патріоти України.

"Рівно 5 років тому, під Донецьком. Три таких чудовиська з кулеметами курсували як вогневі точки. Моя група, використавши військову хитрість, їх розмолотила. Пару сек, як закінчили, видно ще паливо б'є з пробоїн. Більше 30 ворогів знищили в "крокодилах" . Відмінний бій!" - написав він.

За словами бійця, терористи були озброєні "Утьосами", їх перевага - дистанція. Українські військові в темряві на їх маршруті вручну (для тиші) викотили БМП і поклали поруч труп. Самі розосередилися по кущах паралельно.

"Розрахунок на цікавість виправдався... З нашого боку жодного пораненого. Жодної нагороди за це не отримано..." - додав він.

Бумеранг повернувся: У Росії затримали фаната "ДНР", який скоїв 9 вбивств (відео, фото)

субота, 25 січень 2020, 16:30

Спочатку Олександр Налімов зізнався в шести вбивствах, але серед жертв були не тільки приїжджі, але і слов’яни. Місцеві ЗМІ називають вбивцю як Олександра Налімова, але ім’я може бути змінено під час слідства. Відомо, що його затримали в результаті шту...

Будні скреп: У Росії розробнику космічного корабля запропонували посаду прибиральника

субота, 25 січень 2020, 16:16

Документ росіянин не підписав та утримався від коментарів. Розробнику радянського орбітального корабля «Буран» Сергію Романову – першому заступнику головного конструктора Ракетно-космічної корпорації «Енергія» – запропонували нові посади, зокрема, низь...