
Боєць дід Валентин знищив ворожий бензовоз з-за паркану власного будинку – вистрелив по ньому з РПГ-18 "Муха". А тоді ще й закидав противника трьома гранатами, четверту ж залишив для себе, каже, що про всяк випадок, якщо б взяли у полон.
"Коли я побачив, як вони заходять на нашу вулицю, переглянув з-за паркана, що вони вже біля школи їдуть, десь метрів 100-150 від мого дому, я все приготував, – розповідає він. – Став на причіп за гілками дерев, щоб вони не могли мене розгледіти. Прицілився. І перший у мене був вистріл із "Мухи" у бензовоз. 4 БМП пройшли вперед, я їх пропустив, а бензовоз мав перекрити всім дорогу, бо їхав не порожній. Вдалося мені трошки, він зупинився поперек дороги і загорівся. Техніка, яка була позаду, проїхати вже не змогла".
Тоді боєць кинув одну за одною гранати. Коли окупанти відкрили вогонь, перескочив за свою хату, до сусідів – і вже звідти подзвонив військовим, які дислокувались на той момент у місцевому ТЦ "Жираф". Попередив про наступ окупантів.
"І наші через 5-7 хвилин почали стріляти із "Жирафа" по орках. Пішли сильні вибухи. А за хвилин 40 все стихло", – додає дід Валентин.
На тлі пекельної спеки в Європі, яка обрушилася на континент останніми днями, французька столиця Париж ввела тимчасову заборону на вживання алкоголю в громадських місцях. . Як пише The Guardian, місцева влада пішла на такий крок через те, що лікарні м...
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...