Знижує рівень цукру на 50%: Лікарі назвали копійчаний овоч, який здатний врятувати діабетиків

За прогнозами фахівців, у Великобританії майже кожен десятий житель матиме цукровий діабет 2 типу до 2030 року. Як відомо, найважливішим аспектом контролю цукрового діабету є регулювання рівня цукру в крові. Зокрема, це можна зробити за допомогою змін у дієті. Дослідження показало, що дешевий інгредієнт, а саме екстракт цибулі, може спричинити різке зниження рівня цукру в крові, повідомляють Патріоти України із посиланням на Еxpress.

Як знизити рівень цукру в крові

За словами дослідника Ентоні Оджі з Університету штату Дельта в Нігерії, цибуля дешева і доступна та може використовуватись при лікуванні пацієнтів з цукровим діабетом.

Зокрема, під час дослідження вчені давали метформін і різні дози екстракту цибулі - 200, 400 і 600 міліграмів на кілограм ваги щодня трьом групам щурів з медичним діабетом.

Основною метою було з'ясувати, чи посилить це дію препарату.

Вони також давали метформін і екстракт цибулі трьом групам щурів без діабету з нормальним рівнем цукру в крові для порівняння. Важливо, що метформін є одним з основних препаратів для лікування цукрового діабету.

У підсумку дві дози цибульного екстракту, 400 і 600 мг/кг/день, сильно знижували рівень цукру в крові натще у щурів хворих на цукровий діабет. Повідомляється, що екстракт цибулі також знизив загальний рівень холестерину у діабетичних щурів.

"Нам потрібно дослідити механізм, за допомогою якого цибуля призвела до зниження рівня глюкози в крові", – сказав Оджі та додав, що поки немає докладних пояснень цьому.

Симптоми цукрового діабету 2 типу включають:

  • Часте ходіння до туалету, особливо вночі;
  • Постійне відчуття спраги;
  • Відчуття сильної втоми;
  • Схуднення без причини;
  • Довге загоювання ран.

З архіву ПУ. "Її прибрали з телебачення. Ну фіг знає, як там піде далі": Віторган розповів про проблеми в кар'єрі після одруження з Собчак (фото, відео)

понеділок, 29 листопад 2021, 4:00

Російський актор Максим Віторган заявив, що після весілля з телеведучою Ксенією Собчак перестав на час зніматися в кіно, передають Патріоти України. Так, за словами знаменитості, режисери не стверджували його на ролі у фільмах через обережність. Віторг...

Там його чекають друзі: Як наполегливий козлик вперто просить впустити його до будинку (відео)

понеділок, 29 листопад 2021, 0:32

У США до фермерського будинку наполегливо просився зайти товариський козел. Схоже, тварині було нудно, і вона хотіла провести час із двома собаками, які сиділи вдома. Впертий 13-річний козлик на ім’я Дон Педро живе на фермі Sunflower Farm Creamery у шт...