Знижує рівень цукру на 50%: Лікарі назвали копійчаний овоч, який здатний врятувати діабетиків

За прогнозами фахівців, у Великобританії майже кожен десятий житель матиме цукровий діабет 2 типу до 2030 року. Як відомо, найважливішим аспектом контролю цукрового діабету є регулювання рівня цукру в крові. Зокрема, це можна зробити за допомогою змін у дієті. Дослідження показало, що дешевий інгредієнт, а саме екстракт цибулі, може спричинити різке зниження рівня цукру в крові, повідомляють Патріоти України із посиланням на Еxpress.

Як знизити рівень цукру в крові

За словами дослідника Ентоні Оджі з Університету штату Дельта в Нігерії, цибуля дешева і доступна та може використовуватись при лікуванні пацієнтів з цукровим діабетом.

Зокрема, під час дослідження вчені давали метформін і різні дози екстракту цибулі - 200, 400 і 600 міліграмів на кілограм ваги щодня трьом групам щурів з медичним діабетом.

Основною метою було з'ясувати, чи посилить це дію препарату.

Вони також давали метформін і екстракт цибулі трьом групам щурів без діабету з нормальним рівнем цукру в крові для порівняння. Важливо, що метформін є одним з основних препаратів для лікування цукрового діабету.

У підсумку дві дози цибульного екстракту, 400 і 600 мг/кг/день, сильно знижували рівень цукру в крові натще у щурів хворих на цукровий діабет. Повідомляється, що екстракт цибулі також знизив загальний рівень холестерину у діабетичних щурів.

"Нам потрібно дослідити механізм, за допомогою якого цибуля призвела до зниження рівня глюкози в крові", – сказав Оджі та додав, що поки немає докладних пояснень цьому.

Симптоми цукрового діабету 2 типу включають:

  • Часте ходіння до туалету, особливо вночі;
  • Постійне відчуття спраги;
  • Відчуття сильної втоми;
  • Схуднення без причини;
  • Довге загоювання ран.

Повернувся в РФ за обміном: Льотчик, який бомбив міста в Україні, помер у страшних муках

субота, 21 травень 2022, 8:56

У Росії помер льотчик Вадим Алаєв, який потрапив у полон після того, як бомбив мирні населені пункти України. Його повернули країні-агресору під час обміну полоненими 19 квітня. Вже вдома він помер від страшних опіків, отриманих в загорівся після підби...

"Поховали жінку, а в її могилу влучила бомба": Подружжя з Луганщини розповіло про втечу з пекла

субота, 21 травень 2022, 8:42

Вісім років війна "дихала їм у спини", тягнула свої страшні щупальця до їхніх домівок, а коли, нарешті, підібралася ще ближче – змусила тікати за 700 кілометрів від дому, передають Патріоти України. . Ірина й Олександр жили у селищі міського типу Нижн...