Золоту монету у формі української писанки випустили у Канаді (фотофакт)

Автор дизайну монети - канадець українського походження Дейв Мельничук, який є членом Українського музею Канади в Торонто.

Королівський канадський монетний двір повідомив про випуск монети в формі української писанки. Це п'ята писанка в канадській колекції, але вперше вона повністю виконана з золота. Про це йдеться на сайті Королівського канадського монетного двору, передають Патріоти України.

На реверсі монети зображено дерев'яний український храм. Монета виготовлена з 58,5 г чистого золота і має номінал в 250 канадських доларів, однак її викупна ціна - 5000 доларів.

Золота українська писанка має істотно менший тираж, ніж її срібні попередники. Повідомляється про випуск всього 250 золотих писанок.

Хіти тижня. "Ей пох...р на вас всех": Мендель штовхнула журналістку (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 15:00

Прес-секретарка президента вирішила не зупинятися на досягнутому та напала на особу однієї із нею статі. Під час 14-годинного пресмарафону, який проводив президент Володимир Зеленський, його прессекретарка Юлія Мендель вкотре відштохнувала журналіста. ...

Приїхав не по роботі: Луценка помітили на вулиці в Лондоні (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 14:30

В ході бесіди з зацікавленим громадянином колишній генпрокурор відповів на кілька запитань. Колишнього генерального прокурора України Юрія Луценка зустріли на вулицях столиці Великобританії - Лондона. Зустріч українця з екс-главою ГПУ на своїй сторінці...