Золоту монету у формі української писанки випустили у Канаді (фотофакт)

Автор дизайну монети - канадець українського походження Дейв Мельничук, який є членом Українського музею Канади в Торонто.

Королівський канадський монетний двір повідомив про випуск монети в формі української писанки. Це п'ята писанка в канадській колекції, але вперше вона повністю виконана з золота. Про це йдеться на сайті Королівського канадського монетного двору, передають Патріоти України.

На реверсі монети зображено дерев'яний український храм. Монета виготовлена з 58,5 г чистого золота і має номінал в 250 канадських доларів, однак її викупна ціна - 5000 доларів.

Золота українська писанка має істотно менший тираж, ніж її срібні попередники. Повідомляється про випуск всього 250 золотих писанок.

Зелений водень з сонячної енергії: Багатообіцяючі технології виробництва екологічного палива, - вчені

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:50

При подальшому зниженні вартості електролізерів і сонячних панелей, LCOH «електролізного водню» може скоротитися до 3,76 долара США за кілограм водню, підрахували автори. "Исследовательская группа из Утрехтского университета в Нидерландах сравнила две ...

"Давай за мною": Шпіц спробував потягти за собою товстого кота і розвеселив мережу (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:30

Незважаючи на маленький розмір, шпіци вважають себе хоробрими собаками, здатними на будь-який, навіть самий безстрашний, вчинок. Так, чарівний песик з цього ролика вирішив потягти кота за хвіст у сусідню кімнату, проте трохи переоцінив свої сили, пере...