"Зоря-1972": У Києві створять футбольний клуб, який буде представляти окупований Луганськ

Генеральним директором клуба стане Олексій Семененко, який зараз обіймає посаду віце-президента київського "Динамо" і є уродженцем Луганська.
Олексій Семененко. Фото: Кореспондент.

В Києві буде створено новий футбольний клуб "Зоря-1972". Команда буде представляти український Луганськ та базуватися в Києві, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Чемпіон"

Зараз готуються відповідні документи, які вже наступного тижня будуть поданні на реєстрацію. Клуб має намір податися на атестацію, отримати професійний статус і вже в наступному сезоні дебютувати у Другій лізі.

Генеральним директором клуба стане Олексій Семененко, який зараз обіймає посаду віце-президента київського "Динамо" і є уродженцем Луганська. Фінансувати Зорю буде успішний український бізнесмен, який теж є уродженцем цього краю. Назва клубу, ймовірно, пов'язана з найбільшим успіхом в історії "Зорі". Саме в 1972 році українська команда сенсаційно виграла чемпіонат СРСР.

Одним з кандидатів на посаду головного тренера команди є Олександр Заваров, який також народився на Луганщині. Також планується, що в команді буде декілька гравців, корні яких пов'язані з Луганськом.

З архіву ПУ. "Великий фінансовий брат відтепер стежить за нами уважно. З чим вітаю всіх. Особливо - виборців Зеленського", - Дмитро Вовнянко

вівторок, 2 березень 2021, 14:00

Відтепер з проданої сусіду шафи, або колезі – холодильника, ви зобов’язані сплатити 18% податку на доходи фізосіб + 1,5% військового збору. І задекларувати. "Я розповім Вам про Україну своєї мрії... Головна мета моєї діяльності – заможний Українець… Ор...

Познайомився із дівчиною в соцмережі: На Херсонщині чоловіка викрали під час побачення (фото)

вівторок, 2 березень 2021, 13:58

Медики діагностували в потерпілого перелом щелепи у двох місцях. У Каховці на Херсонщині 32-річного чоловіка викрали під час побачення і катували у занедбаному будинку. Йому вдалося вирватися з полону й утекти, інформують Патріоти України. Потерпілого,...