"Зоря-1972": У Києві створять футбольний клуб, який буде представляти окупований Луганськ

Генеральним директором клуба стане Олексій Семененко, який зараз обіймає посаду віце-президента київського "Динамо" і є уродженцем Луганська.
Олексій Семененко. Фото: Кореспондент.

В Києві буде створено новий футбольний клуб "Зоря-1972". Команда буде представляти український Луганськ та базуватися в Києві, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Чемпіон"

Зараз готуються відповідні документи, які вже наступного тижня будуть поданні на реєстрацію. Клуб має намір податися на атестацію, отримати професійний статус і вже в наступному сезоні дебютувати у Другій лізі.

Генеральним директором клуба стане Олексій Семененко, який зараз обіймає посаду віце-президента київського "Динамо" і є уродженцем Луганська. Фінансувати Зорю буде успішний український бізнесмен, який теж є уродженцем цього краю. Назва клубу, ймовірно, пов'язана з найбільшим успіхом в історії "Зорі". Саме в 1972 році українська команда сенсаційно виграла чемпіонат СРСР.

Одним з кандидатів на посаду головного тренера команди є Олександр Заваров, який також народився на Луганщині. Також планується, що в команді буде декілька гравців, корні яких пов'язані з Луганськом.

До відома українцям: 23 серпня литовці в знак солідарності стануть живим ланцюгом від Вільнюса до білоруського кордону

субота, 15 серпень 2020, 12:06

Відомий литовський тележурналіст Андрюс Тапінас повідомив, що в Литві збираються вибудувати живий ланцюг від центру Вільнюса до кордону Білорусі 23 серпня, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Village Беларусь. "Зараз треба показати нашим ...

Хіти тижня. "Паліть автозаки, тоді вас туди не посадять": Відомий українець дав докладні рекомендації білорусам

субота, 15 серпень 2020, 12:00

Білоруси третю добу протестують проти фальсифікації результатів виборів президента країни... Український військовий, громадський і політичний діяч Мирослав Гай розповів, що саме допоможе противникам чинної білоруської влади в тому випадку, якщо стануть...