Зовні нагадує інопланетну істоту: Біолог виявив на пляжі "рибу-вампіра" (фото)

Морська мінога, яка є паразитичною кровоссальною рибою, була виявлена морським біологом Ярко Хавермансом на голландському острові Тексель. Цю істоту з кількома рядами зубів часом називають “рибою-вампіром”. Про рідкісну знахідку повідомляє видання Mirror, передають Патріоти України.

“Я відразу зрозумів, що це морська мінога, це неймовірна риба. Зовні схожа на вугра, але це риба без щелеп, у неї дископодібний рот, наповнений зубами. Це дивовижні істоти, майже інопланетні на вигляд, з таким же дивовижним способом життя”, – додав біолог.

Цей вид існує близько 400 мільйонів років, іноді цих риб називають “живими динозаврами”. Морська мінога відома тим, що харчується кров’ю своєї здобичі, нападаючи на риб і китоподібних. Жертва із висмоктаною кров’ю, як правило, цього нападу не переживає.

Востаннє цю рибу бачили на острові 2017 року. Зазвичай міноги зустрічаються навесні, коли вони мігрують з моря в прісну воду для нересту.

Диктатор спалився зв'язком з російським військовим злочинцем: В палаці Лукашенка помітили подарункову кувалду

середа, 31 травень 2023, 19:05

Повідомляється, що кувалда лежить у футлярі для скрипки і дуже схожа на ту, яку не так давно передав до одного з музеїв у Білорусі командир одного із загонів "ПВК Вагнер". На кувалді з виставки можна розібрати подарунковий напис, що починається словами...

Хотів з'їсти вареників і злякався жовто-блакитного прапора: Польський священник потрапив у cкандал

середа, 31 травень 2023, 17:47

Парафіяльний священник з польського міста Козєглова спричинив шквал коментарів у Twitter під своїм актиукраїнським дописом. Він зазначив, що перебував у польському місті і хотів зайти до закладу, щоб скуштувати вареників, передають Патріоти України. Пр...