Зовні нічим негероїчна жіночка: В Одесі медсестра Юля витягла з вогню 52 пацієнта, а себе врятувати не змогла...

Оприлюднена історія медсестри, яка героїчно загинула під час пожежі в психіатричній лікарні Одеси, рятуючи своїх безпорадних пацієнтів, з сумом зазначають Патріоти України.

Катерина Ножевнікова на своїй сторінці у Facebook повідомила, що жінку звали Юлія. Вона не розгубилася під час НП й одразу ж кинулася рятувати підопічних.

"Там майже всі лежачі були – вік... Юля витягла на ковдрах і простирадлах 52 людини із відділення. На собі, в буквальному сенсі слова", – йдеться в повідомленні.

Однак, вижити самій жінці не вдалося.

"Ось так живе людина, тихо живе й робить нехитру і, здається, погану роботу. А потім виявляється, що все її життя – це був шлях до подвигу..." – підсумувала пані Катерина.

Хіти тижня. Яку країну Європи і коли вперше атакував коронавірус: Вчені приголомшили заявою

субота, 30 травень 2020, 3:00

Медики лікарні Альберта-Швайцера в ході дослідження 2,5 тис. рентгенівських знімків заявили, що перші пацієнти з ознаками коронавірусу могли з'явитися у Франції ще в листопаді 2019 року. Про це пише Le Parisien, передають Патріоти України. "Типові аном...

Хіти тижня. Мертві душі: На Харківщині діти 6, 9, 10 і 11 років, "розважаючись", пошкодили пам'ятники на кладовищі

субота, 30 травень 2020, 2:00

Можливо коли подорослішають, комусь з них стане соромно за вчинений вандалізм і той біль, котрий спричинили рідним померлих земляків. Двоє братів 6 і 11 років і 10-річна дівчинка повалили пам'ятники і хрести на 13 могилах в Зміївському районі. "Розважи...