Зовні нічим негероїчна жіночка: В Одесі медсестра Юля витягла з вогню 52 пацієнта, а себе врятувати не змогла...

Оприлюднена історія медсестри, яка героїчно загинула під час пожежі в психіатричній лікарні Одеси, рятуючи своїх безпорадних пацієнтів, з сумом зазначають Патріоти України.

Катерина Ножевнікова на своїй сторінці у Facebook повідомила, що жінку звали Юлія. Вона не розгубилася під час НП й одразу ж кинулася рятувати підопічних.

"Там майже всі лежачі були – вік... Юля витягла на ковдрах і простирадлах 52 людини із відділення. На собі, в буквальному сенсі слова", – йдеться в повідомленні.

Однак, вижити самій жінці не вдалося.

"Ось так живе людина, тихо живе й робить нехитру і, здається, погану роботу. А потім виявляється, що все її життя – це був шлях до подвигу..." – підсумувала пані Катерина.

Хіти тижня. Дотиснуть? Знайшли небезпечні речовини: У справі про ДТП з Зайцевою стався новий поворот

понеділок, 19 серпень 2019, 0:35

Представник потерпілої сторони у справі про аварію на Сумській має намір ініціювати розслідування дій експертів з інституту судових експертиз імені Бокаріуса, які проводили експертизи у справі. Про це заявила адвокат Лариса Матвєєва для NewsRoom, повід...

Унікальні знахідки: Під найгіршою трасою України виявили поховання часів біблійного Мойсея (відео)

понеділок, 19 серпень 2019, 0:30

Місцеві мешканці і гадки не мали, що таке ховає їхня земля. Під час будівництва траси Н-14 Кропивницький-Миколаїв шляховики зачепили два стародавні кургани. Пам’ятки б зникли, але служба автодоріг профінансувала проведення археологічних розкопок. Вияви...