Зовсім не соромляться дітей: Популярний курорт на Азовському морі окупували нудисти

У Бердянську, де днями у неспокійному морі зник турист, відпочивальники обурилися тим, що одна з курортниць вирішила засмагати без верхньої частини купальника, передають Патріоти України.

Жінка перебувала у людному місці, де крім дорослих, було багато дітей. Спеціальних позначень про те, чи можна купатися і відпочивати нудистам саме тут, ніхто з відпочивальників не знайшов.

У соцмережах пишуть, що дуже багато людей не заперечує проти такого відпочинку. Частина коментаторів закликає не створювати позаштатних ситуацій на громадських пляжах, щоб не провокувати людей не конфлікти.

З архіву ПУ. "Сподіваюсь, більше не крастиме": Бійчиня ММА жорстко відлупцювала хлопця, який намагався пограбувати її на вулиці (відео)

п’ятниця, 3 грудень 2021, 23:55

Жінка самотужки затримала злочинця та дочекалася прибуття поліції, поки та не одягнула на нього кайданки. 20-річна бійчиня змішаних єдиноборств на ім’я Бріса постояла за себе, коли її спробували пограбувати посеред білого дня в Аргентині, повідомляють ...

Зі швидкістю приблизно 23 657 км/год.: Наступного тижня до Землі наблизиться небезпечний астероїд

п’ятниця, 3 грудень 2021, 23:53

У Лабораторії реактивного руху Американського космічного агентства (NASA) попередили, що 11 грудня до Землі наблизиться астероїд 4660 Nereus, який називають “потенційно небезпечним”. Про це повідомляє видання The Hill, передають Патріоти України. Це не...