Зрада Батьківщині: У замаху на розвідника у Києві замішаний український прикордонник

Протягом 2017-2019 років діючий співробітник Держприкордонслужби із закритих баз брав інформацію про розвідника і передавав її терористам.

За допомогу в підготовці терористичного акту проти розвідника заарештований співробітник Держприкордонслужби. Про це повідомляється на сайті ГПУ, передають Патріоти України.

Йому інкримінується ч 5 ст. 27 ч. 3 ст. 15 год. 3 ст. 258 ККУ. 12 червня злочинцеві було повідомлено про це. Печерський суд залишив його під вартою без права застави. Як повідомили УП в Генпрокуратурі, готував теракт громадянин РФ Олексій Комаричев. 4 квітня він сам постраждав від бомби, закладеної під машину.

17 квітня стало відомо про затримання силовиками 8 осіб, яких підозрюваних у наданні допомоги терористичній групі. Серед затриманих – росіяни Комаричев і Тимур Дзортов. Зараз у прокуратурі кажуть про двох виконавців злочину – росіян і шістьох помічників – українців.

Розслідування показало, що протягом 2017-2019 років діючий співробітник Держприкордонслужби із закритих баз брав інформацію про розвідника і передавав її терористам. Розслідування триває.

На Київщині 5 підлітків "запросили в гості" та зґвалтували малолітню дівчинку

субота, 20 квітень 2024, 18:15

У Київській області судили 5 підлітків через групове зґвалтування малолітньої дівчини. Серед підозрюваних - дорослий хлопець, студентка 1 курсу училища, яка має на утриманні дитину, учень 9 класу та дві учениці 8 і 9 класів. Про це йдеться у вироку Вас...

"Це сигнал, що надурили": Військовий-нардеп розніс позицію влади щодо демобілізації в Україні

субота, 20 квітень 2024, 17:30

Відсутність закону про демобілізацію демотивує українських військовослужбовців. Якщо влада встановить бодай якісь, але чіткі терміни для демобілізації, то це навпаки спрацює в плюс та додасть бойової наснаги Збройним силам України. Про це телеканалу "Е...