Зроблено на "Південмаші": На Багамах знайшли частину української космічної ракети (відео)

Почалося все з того, що туристка з Британії помітила в піску велику залізну кулю з написами кирилицею.

На одному з пляжів на Багамах знайшли, найімовірніше, частину космічної ракети виробництва вітчизняного "Південмашу", повідомляють Патріоти України.

Почалося все з того, що туристка з Британії помітила в піску велику залізну кулю з написами на кирилиці. Виявилося, що це - технічні характеристики. Зокрема, вага об'єкта - 41 кілограм. Пізніше британські фахівці підтвердили, що знахідка - це титановий бак із рідким киснем, який використовують для запуску космічних ракет. Нещодавно в цьому регіоні справді був такий старт - американська ракета-носій «Антарес» вигнала на орбіту вантажний корабель. Перший ступінь цих апаратів роблять саме на українському «Південмаші».

Українські фахівці припускають, що знахідка - справді вітчизняного походження. Однак радять все-таки дочекатися результатів експертизи, і запевняють, що ця ситуація цілком нормальна.

Джерело: ТСН.ua

З архіву ПУ. Вчені назвали передвісник швидкої смерті при коронавірусі

субота, 17 квітень 2021, 16:00

Дослідники з Університету Верони і університетської клініки Падуї заявили, що низька кількість тромбоцитів може бути передвісником швидкої смерті при коронавірусі - вона пов'язана з підвищеним ризиком тяжкого перебігу захворювання. Про це повідомляють ...

"Народ України готується дати відсіч Росії, тири забиті резервістами, а от із Радою проблеми", - волонтер Притула

субота, 17 квітень 2021, 15:30

Росію в разі нового вторгнення очікує жорсткий прийом. Народ і армія України готові дати відсіч. Про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив провідний, громадський діяч і волонтер Сергій Притула. Уривок оприлюднений на відеохостингу Y...