Зроблений ще у ХІХ столітті: У покинутій будівлі Чорнобиля знайшли унікальну річ (фото)

У Чорнобилі в одній з покинутих будівель виявили старовинний камін. Унікальна знахідка, як і сама будівля, на жаль, напівзруйнована. Кадри унікальної знахідки розмістили в Facebook "Звуки Чорнобиля", передають Патріоти України.

Камін був виявлений на території Інституту проблем безпеки атомних електростанцій. "Днями на території ІПБ АЕС в одній з будівель був виявлений старовинний камін. До аварії тут розташовувалися поліклініка і відділення лікарні. На жаль, камін вже частково зруйнований", - йдеться у підписі до фотографій.

На одному з уламків каміна видно клеймо на кахлі, який міг проводитися ще в кінці XIX - початку XX століття. На друку видно свого роду ТМ "Арон Верозубов і Давид Хургін в Києві", - саме в ті часи вони виробляли і поставляли кахель для обробки камінів.

"Неврологія. Фізкабінет був... Ми там і працювали. Дуже шкода. В такому жалюгідному стані. Ми дуже берегли цей камін. Всі роки", - пише одна з користувачок. У замітці також уточнили, що Чорнобиль - дуже старовинне місто, про що багато людей не знають. Місту близько 828 років, а можливо, і більше.

У Польщі спіймали українця на його 21-му пограбуванні

вівторок, 28 березень 2023, 21:14

У Польщі, в Ченстохові, правоохоронці затримали 33-річного громадянина України, який вчинив пограбування в одному з міських магазинів. Про це повідомляє видання Inpoland, передають Патріоти України. Чоловік викрав товар із магазину, а коли йому намагав...

Прямував до Варшави: На Хмельниччині перекинувся автобус із 25 пасажирами (фото)

вівторок, 28 березень 2023, 20:15

Автобус, у салоні якого були 25 пасажирів, включно з п'ятьома неповнолітніми, перекинувся неподалік міста Волочиськ Хмельницької області вранці у вівторок, 28 березня. Пасажири отримали травми різного ступеня важкості. Подробиці ДТП розповіли в поліції...