Зроблений ще у ХІХ столітті: У покинутій будівлі Чорнобиля знайшли унікальну річ (фото)

У Чорнобилі в одній з покинутих будівель виявили старовинний камін. Унікальна знахідка, як і сама будівля, на жаль, напівзруйнована. Кадри унікальної знахідки розмістили в Facebook "Звуки Чорнобиля", передають Патріоти України.

Камін був виявлений на території Інституту проблем безпеки атомних електростанцій. "Днями на території ІПБ АЕС в одній з будівель був виявлений старовинний камін. До аварії тут розташовувалися поліклініка і відділення лікарні. На жаль, камін вже частково зруйнований", - йдеться у підписі до фотографій.

На одному з уламків каміна видно клеймо на кахлі, який міг проводитися ще в кінці XIX - початку XX століття. На друку видно свого роду ТМ "Арон Верозубов і Давид Хургін в Києві", - саме в ті часи вони виробляли і поставляли кахель для обробки камінів.

"Неврологія. Фізкабінет був... Ми там і працювали. Дуже шкода. В такому жалюгідному стані. Ми дуже берегли цей камін. Всі роки", - пише одна з користувачок. У замітці також уточнили, що Чорнобиль - дуже старовинне місто, про що багато людей не знають. Місту близько 828 років, а можливо, і більше.

З архіву ПУ. "Її прибрали з телебачення. Ну фіг знає, як там піде далі": Віторган розповів про проблеми в кар'єрі після одруження з Собчак (фото, відео)

понеділок, 29 листопад 2021, 4:00

Російський актор Максим Віторган заявив, що після весілля з телеведучою Ксенією Собчак перестав на час зніматися в кіно, передають Патріоти України. Так, за словами знаменитості, режисери не стверджували його на ролі у фільмах через обережність. Віторг...

Там його чекають друзі: Як наполегливий козлик вперто просить впустити його до будинку (відео)

понеділок, 29 листопад 2021, 0:32

У США до фермерського будинку наполегливо просився зайти товариський козел. Схоже, тварині було нудно, і вона хотіла провести час із двома собаками, які сиділи вдома. Впертий 13-річний козлик на ім’я Дон Педро живе на фермі Sunflower Farm Creamery у шт...