"Зробили ви, а соромно усій Україні": Ірину Федишин розкритикували за виправдання про бали Польщі на "Євробаченні"

Співачка Ірина Федишин була однією з членів професійного журі від України Євробачення-2022. Коли стало відомо, що журі не віддало жодного балу Польщі, артистку жорстко розкритикували. Але вона не вибачилася, а намагалася виправдатися, що ще більше розізлило громадськість, передають Патріоти України.

Ірина опублікувала допис, в якому намагалася пояснити, чому сталося так, що Польща від українського журі на Євробаченні отримала нуль балів. Артистка навіть опублікувала фото бланку, на якому оцінювала виступи виконавців.

Виконавиця заявила, що ситуація, яка склалася з Польщею, їй також не приємна. Саме ця країна найбільше допомагає нам під час війни, прийняла понад 3 мільйони українців, яким довелося втікати від війни. Ірина запевняє, що, коли побачила результати оцінювання, була шокована.

Кожен з членів журі виставляв оцінки в окремому бланку, не мав права їх обговорювати, оскільки всі результати юридично фіксує нотаріус, а потім всі бали сумуються організаторами в цифри. Незважаючи на те, що оприлюднювати свої оцінки не можна і за це Федишин можуть оштрафувати, вона показала бали, які поставила Польщі.

"Як так вийшло, що для Польщі вийшло 0 балів? Я не знаю відповіді на це запитання. Ми щиро вдячні польському урядові і народу за все, що вони для нас роблять: надають прихисток для жінок і дітей, передають неймовірно велику гуманітарну допомогу і всіляко підтримують Україну. Це неоціненно. Мені шкода, що так вийшло. Не знаю, як голосували інші, мої бали для Польщі – 10", – написала Федишин.

Та, судячи з коментарів під дописом, виправдання Ірини ще більше розізлили громадськість. Тепер артистку звинувачують в тому, що вона домалювала одиницю для фото.

  • "Оцінки ставило журі, яке знало, що їхні бали покажуть по телебаченню на весь світ. Оцінки ставили ви, а соромно нам!"
  • "Який жахливий фотошоп! Якщо наблизити, то навіть неозброєним оком видно! Це жах!"
  • "Якщо чесно, я не розумію, як ви стали членом цього журі? Хто вас взяв? Людину, якій самій далеко ще до вокалу! А результати – це взагалі абсурд! Це не можливо, а значить просто дописали 0 або 1! Бо переживаєте за своє корито! Ганьба вам!"
  • "А може ви одиницю тепер дописали?"
  • "Як це ви не знаєте, як вийшло для Польщі нуль? Для чого тоді журі? Ваші голоси показали нашу вдячність Польщі, Естонії, Литві. Соромно перед цими країнами".
  • "Зараз ви цим дописом прикриваєте себе. Цей допис нічого не вирішить. Ви повелися ганебно. Ганьба вам! Зробили ви, а цілому народові тепер відповідати. Зганьбили Україну".
  • "Ганьба! Як можна було так зробити, потім ще так підло виправдовуватися?".

Жахливий землетрус у Туреччині: Відео зафіксувало, як житлова багатоповерхівка впала за секунду

понеділок, 6 лютий 2023, 8:37

На півдні Туреччини вночі стався землетрус магнітудою 7,8 балів. Епіцентр був за 37 км від населеного пункту з мільйоном жителів на глибині 10 км. На ранок 6 лютого зросла кількість жертв потужного землетрусу в Туреччині. На цей час відомо, що загинули...

Олена Зеленська відзначає ювілей. Чим запам'яталась іменинниця на посаді Першої леді України

понеділок, 6 лютий 2023, 7:56

Сьогодні перша леді України Олена Зеленська відзначає день народження. Дружині президента виповнилося 45 років, нагадують Патріоти України. . Як і президент, Олена Зеленська родом із Кривого Рогу. Навчалася в одній гімназії з майбутнім чоловіком, але ...