Зробить все за вас. "Розумний" дім у США: Як працює та захищає оселю (відео)

Американські розробники запропонували мобільний додаток, який зробить життя комфортнішим - навіть в орендованій квартирі, повідомляють Патріоти України.

Не потрібно шукати, де вмикається світло, чи з’ясовувати, як працює музичний центр. Просто перед заселенням в орендовану квартиру – активуйте програму Розумний дім.

Якщо забуваєш вимкнути світло – через хвилину лампочки згаснуть. Розумна система не просто реагує на свого власника, а й може вивчати його звички. Тож якщо ви постійно ставили будильник на певний час і раптом цього не зробили – голосовий помічник просигналізує. А якщо повернетеся з роботи пізно – запропонує послухати приємну музику.

"Хотілося б більше ясності у тому, які кроки робить президент", - Сергій Притула

вівторок, 19 листопад 2019, 12:30

На думку шоумена та волонтера, дуже велика кількість людей потрапила до Парламенту на бренді Зеленського, але не відрізняється особливими професійними якостями. Сергі́й Дми́трович Приту́ла — український телеведучий, актор, автор і співпродюсер скетч-шо...

Нічого святого: Поліцейські затримали в Миколаєві 65-річного діда, який зґвалтував п'ятирічну онуку

вівторок, 19 листопад 2019, 12:14

Мати раптово виявила на нижній білизні дитини плями крові. У Миколаєві поліція затримала 65-річного чоловіка, якого підозрюють у зґвалтуванні 5-річної внучки. Про це у вівторок, 19 листопада, повідомляє відділ комунікації поліції Миколаївській області,...