Зробить все за вас. "Розумний" дім у США: Як працює та захищає оселю (відео)

Американські розробники запропонували мобільний додаток, який зробить життя комфортнішим - навіть в орендованій квартирі, повідомляють Патріоти України.

Не потрібно шукати, де вмикається світло, чи з’ясовувати, як працює музичний центр. Просто перед заселенням в орендовану квартиру – активуйте програму Розумний дім.

Якщо забуваєш вимкнути світло – через хвилину лампочки згаснуть. Розумна система не просто реагує на свого власника, а й може вивчати його звички. Тож якщо ви постійно ставили будильник на певний час і раптом цього не зробили – голосовий помічник просигналізує. А якщо повернетеся з роботи пізно – запропонує послухати приємну музику.

Був без маски та рукавичок: У Дніпрі пасажири виштовхали з тролейбуса порушника

неділя, 31 травень 2020, 15:31

Після десятихвилинної затримки, тролейбус поїхав за маршрутом. У Дніпрі на тролейбусному маршруті №5 на вулиці Андрія Фабра чоловік без засобів захисту влаштував конфлікт із пасажирами і кондуктором. Пасажир у стані алкогольного сп'яніння проігнорував ...

В Маріуполі 14-річна дівчина по-звірячому побила школярку (відео 16+)

неділя, 31 травень 2020, 14:42

Нападниці загрожує штраф або до року виправних робіт. На телефон все знімали друзі дівчат. У бійку вони не втручалися, натомість сміялися і коментували те, що відбувається. Відомо, що сутичка сталася 27 травня. Як пишуть місцеві ЗМІ, нападниці 14 років...