Зробить все за вас. "Розумний" дім у США: Як працює та захищає оселю (відео)

Американські розробники запропонували мобільний додаток, який зробить життя комфортнішим - навіть в орендованій квартирі, повідомляють Патріоти України.

Не потрібно шукати, де вмикається світло, чи з’ясовувати, як працює музичний центр. Просто перед заселенням в орендовану квартиру – активуйте програму Розумний дім.

Якщо забуваєш вимкнути світло – через хвилину лампочки згаснуть. Розумна система не просто реагує на свого власника, а й може вивчати його звички. Тож якщо ви постійно ставили будильник на певний час і раптом цього не зробили – голосовий помічник просигналізує. А якщо повернетеся з роботи пізно – запропонує послухати приємну музику.

Хіти тижня. "Все в го*не и моче, отношение к пациенту - пи**ец! Су*а, нет слов!": Киянин шокував розповіддю про реалії коронавірусної лікарні

четвер, 29 жовтень 2020, 3:00

У Києві пацієнтів з коронавірусом лікують у лікарні в жахливих умовах з антисанітарією та неналежним ставленням медичного персоналу до хворих. Також мають місце інциденти з крадіжками медичного обладнання. Про ситуацію в інфекційному відділенні клінічн...

Хіти тижня. "Земля тряслась - як наші груди, змішались у купу коні, люди ...": В Одесі сталося криваве "побоїще" (відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 2:00

Інцидент стався в кафе "Фанконі". Як видно на кадрах, спочатку почалася бійка між хлопцями, в ній брали участь і дівчата. У бійку втрутилися поліцейські. В результаті інциденту щонайменше в одного з учасників було сильно розбите обличчя.