​Зробити прецедент кримнашистам: Корольова розплакалася при згадці України і звернулася до Зеленського в ефірі "1+1", щоб її пустили до зневаженої Батьківщини (відео)

Якщо пустити одну, чому не пустити всіх інших - закон не дишло

Відома російська артистка Наталія Корольова в ефірі телеканалу "1+1" попросила президента України Володимира Зеленського скасувати указ СБУ про заборону їй в'їзду в Україну, зазначають Патріоти України. Артистка навіть пустила сльозу.

Відео з Королевою оприлюднив канал "ЖВЛ". Колишня киянка, якій заборонено в'їзд в Україну через підтримку агресії Кремля, дала інтерв'ю телеканалу "1 + 1" на своїй підмосковній дачі, котру перетворила на "маленьку Україну". Так, Королева розмалювала паркан в кольори українського прапора - зобразила поле соняшників з блакитним небом. "

"Так как Родина не пускает, решила Родину себе сделать немножко рядышком", - пояснила співачка. СБУ заборонила артистці в'їзд в Україну на 5 років в 2016-му. Королева запевняє, що звинувачення проти неї "сфабрикованы" і "на голову не налазят". У минулому році вона через суд намагалася оскаржити це рішення, але програла. "Для меня это очень трудная, очень больная тема", - заявила Королева. Она также обратилась лично к Зеленскому. "Может быть, хоть сейчас президент сможет своей волей отменить все те неправомерные вещи, которые были сфабрикованы", - сказала обожнювачка Путіна.

З архіву ПУ. 81-річний митець побачив у цьому "Господній шанс": Суспільство шокувала заява відомого радянського композитора про переїзд до "ДНР"

неділя, 5 липень 2020, 4:00

З московського далека "терористичні республіки" старому видаються чимось справжнім та революційно-романтичним, дякувати російській пропаганді. Наскільки вистачить Артем'єву оптимізму в "молодій республіці" час покаже. У травні 2019 року широко обговорю...

З архіву ПУ. "Пригадати українську мову та її репресовані слова", - філолог

неділя, 5 липень 2020, 2:00

В імперіях, Російській чи Австро-Угорській, українську мову не любили, применшували, забороняли, не помічали. Проте лише в Радянському Союзі її витончено калічили до непізнаваності, закладаючи механізми її натурального несприйняття на десятиліття вперед.