​Зробити прецедент кримнашистам: Корольова розплакалася при згадці України і звернулася до Зеленського в ефірі "1+1", щоб її пустили до зневаженої Батьківщини (відео)

Якщо пустити одну, чому не пустити всіх інших - закон не дишло

Відома російська артистка Наталія Корольова в ефірі телеканалу "1+1" попросила президента України Володимира Зеленського скасувати указ СБУ про заборону їй в'їзду в Україну, зазначають Патріоти України. Артистка навіть пустила сльозу.

Відео з Королевою оприлюднив канал "ЖВЛ". Колишня киянка, якій заборонено в'їзд в Україну через підтримку агресії Кремля, дала інтерв'ю телеканалу "1 + 1" на своїй підмосковній дачі, котру перетворила на "маленьку Україну". Так, Королева розмалювала паркан в кольори українського прапора - зобразила поле соняшників з блакитним небом. "

"Так как Родина не пускает, решила Родину себе сделать немножко рядышком", - пояснила співачка. СБУ заборонила артистці в'їзд в Україну на 5 років в 2016-му. Королева запевняє, що звинувачення проти неї "сфабрикованы" і "на голову не налазят". У минулому році вона через суд намагалася оскаржити це рішення, але програла. "Для меня это очень трудная, очень больная тема", - заявила Королева. Она также обратилась лично к Зеленскому. "Может быть, хоть сейчас президент сможет своей волей отменить все те неправомерные вещи, которые были сфабрикованы", - сказала обожнювачка Путіна.

З архіву ПУ. Мати відмовилась від переривання вагітності: У Чернівцях народилися сіамські близнюки

вівторок, 20 жовтень 2020, 4:00

У Чернівцях зафіксували народження сіамських близнюків. Як повідомив головний лікар пологового будинку №2 Альберт Куріцин, це сталося у ніч на 28 вересня 2019 року в його медичному закладі, зазначають Патріоти України. За словами медика, у дівчаток одн...

Хіти тижня. На кордоні з Молдовою українські прикордонники виявили... підводний човен (відео)

вівторок, 20 жовтень 2020, 3:00

Човен мав відсіки, які зачиняються герметично, а по периметру був обладнаний балонами зі стисненим повітрям, щоб займати стабільне положення для переміщення під водою. Прикордонники Подільського загону під час тралення дна Кучурганського лиману на Одещ...