
Командир підрозділу "Терра" 3-ї ОШБр Микола Волохов висловився про мобілізацію. На його думку, людину не можна примусити воювати. Про це він розповів в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.
"Людину треба замотивувати. Потрібно мотивувати людей. Тому наприклад в нашій Третій штурмовій бригаді ми не користуємося словом "мобілізація". Ми користуємося словом "рекрутинг" і це такий комплекс дій, коли людина приходить і їй пояснюють, навіщо це треба. Скажу як людина, яка добровільно прийшла з першого дня війни до лав Збройних сил, це потрібно. Зрозуміло, що хтось хоче поїхати, втекти, це його право. Як я до цього ставлюсь? Звичайно погано. І повірте, багато хто з моїх друзів повернувся з-за кордону і каже, що там не так гарно як ми думали", - каже військовий.
Волохов також зазначив, для того, щоб побудувати нормальну країну нам треба перемогти у війні. Чим швидше ми це зробимо, тим більше буде того життя, що нам залишилося. "А життя воно не безкінечне, якраз на війні це добре розумієш", - додав він.
На тлі пекельної спеки в Європі, яка обрушилася на континент останніми днями, французька столиця Париж ввела тимчасову заборону на вживання алкоголю в громадських місцях. . Як пише The Guardian, місцева влада пішла на такий крок через те, що лікарні м...
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...