
Командир підрозділу "Терра" 3-ї ОШБр Микола Волохов висловився про мобілізацію. На його думку, людину не можна примусити воювати. Про це він розповів в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.
"Людину треба замотивувати. Потрібно мотивувати людей. Тому наприклад в нашій Третій штурмовій бригаді ми не користуємося словом "мобілізація". Ми користуємося словом "рекрутинг" і це такий комплекс дій, коли людина приходить і їй пояснюють, навіщо це треба. Скажу як людина, яка добровільно прийшла з першого дня війни до лав Збройних сил, це потрібно. Зрозуміло, що хтось хоче поїхати, втекти, це його право. Як я до цього ставлюсь? Звичайно погано. І повірте, багато хто з моїх друзів повернувся з-за кордону і каже, що там не так гарно як ми думали", - каже військовий.
Волохов також зазначив, для того, щоб побудувати нормальну країну нам треба перемогти у війні. Чим швидше ми це зробимо, тим більше буде того життя, що нам залишилося. "А життя воно не безкінечне, якраз на війні це добре розумієш", - додав він.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...