ЗСУ дали потужну відсіч ворогу на Донбасі, у терористів серйозні втрати

Російські терористи на Донбасі 31 березня зазнали серйозних втрат – чотири особи убитими і одного пораненим. Про це написав на своїй сторінці у Twitter офіцер Збройних сил України Сергій Нещадим, уточнивши, що всі втрати окупантів за минулу добу є бойовими, передають Патріоти України.

"Орієнтовні втрати "орків" за 31 березня склали чотири особи. Безповоротні – троє (один – 11 ОМСП 1 АК РФ, один – 4 ОМСБр 2 АК РФ, ймовірно в результаті обстрілу, один – 7 ОМСБр 2 АК РФ, в результаті підриву). Санітарні – один, 11 ОМСП, обстріл", – розповів захисник України.

Хіти тижня. Популярна українська телеведуча зачарувала мережу яскравим фото з доньками

субота, 11 липень 2020, 19:00

Оскільки відпочинок у популярних місцях є досить небезпечним, то Лілія Ребрик з чоловіком та дітьми проводять час на природі. Популярна українська телеведуча та акторка Лілія Ребрик вкотре замилувала мережу яскравою світлиною з доньками. Знаменитість п...

Пройти непрохідні болота: Український всюдихід Sherp під час спеціалізованих змагань вразив американців своїми можливостями (відео)

субота, 11 липень 2020, 17:35

Змагання полягає в тому, щоб подолати ділянку болота. Багатьом потужним всюдиходам це було не по силахі їх довелося витягувати з бруду. І тут за справу взявся Шерп. Він оснащений скромним 1,5-літровим дизелем на 44 «конячки», але це не завадило йому по...