ЗСУ одним пострілом знищили російський танк із активним захистом

В Сумській області українські захисники знищили артилерією частину колони російської техніки. Про це повідомив голова Сумської ОДА Дмитро Живицький, передають Патріоти України.

За його словами, після потужного удару ЗСУ по російській колоні, окупанти, що вижили, зникли на кладовищі. “На території області був знищений якийсь супермодний танк “Чорний орел”(танк Т-80УМ2, – ред.) який, за словами росіян, обладнаний “найсучаснішими засобами захисту”. Але в Росії, як завжди, мабуть вкрали гроші, і цей танк був знищений з першого пострілу”, – розповів Живицький.

Танк “Чорний орел” – це проєкт перспективного основного танка, розробленого в 1990-і роки Омським конструкторським бюро транспортного машинобудування. Дослідний зразок вперше продемонстрували у 1997 році. У серійне виробництво даний танк не був запущений.

Головними особливостями “Чорного орла” були три рівні захисту (традиційна броня, активне ураження снарядів, радіолокаційне виявлення і знищення засобів противника), а також функціональний пульт для дистанційного керування озброєнням.

Оновлення. “Мілітарний” уточнює, що українські військові знищили не “Чорного орла”, а танк Т-80У, на якому було встановлено активний захист “Дрозд”.На фото із знищеною російською технікою виявили саме Т-80У. Цей танк оснащений системою активного захисту, яка повинна перехоплювати снаряди, що летять у танк. Вона називається “Дрозд”.Комплекс має вісім направляючих, по чотири з кожного боку вежі.

“Дрозд” повинна забезпечувати перехоплення ракет, що летять зі швидкістю від 70 до 700 м/с. При підриві бойової частини ракети утворюється уламкове поле. Знищений російський танк Т-80У та “Чорний орел” легко відрізнити по ходовій частині: перший має шість опорних катків, а другий сім опорних катків.

Довелося продавати "Майбах": Дмитро Гордон поскаржився на бідність

неділя, 5 лютий 2023, 15:00

Український журналіст Дмитро Гордон у розмові зі своєю дружиною Олесею Бацман розповів, що з початку повномасштабного російського вторгнення втратив велику суму грошей, передають Патріоти України. За його словами, на початку великої війни у нього було ...

"Сестра Влада Ями": Популярна українська актриса вляпалася в скандал через фото в Бельгії

неділя, 5 лютий 2023, 14:43

Відома українська актриса і зірка реаліті "Холостячка" Ксенія Мішина вляпалася в скандал. Зірка вирушила в подорож і похвалилася відпочинком в Бельгії, що сподобалося не усім її фанатам. Актриса полетіла в іншу країну разом зі своїм сином. Вона розпові...