
У мережі показали ефектні кадри знищення Збройними Силами України ворожого танка на полі бою. Захисники України зазначають, що в такий спосіб вони плідно відсвяткували День піхоти,передають Патріоти України.
Танк із окупантами згорів посеред засіяного пшеничного поля. Про це у Facebook повідомляє 93-а окрема механізована бригада "Холодний Яр". Ворожа бронетехніка із рашистською символікою Z заїхала на засіяне поле. В один момент з башти танка повалив густий дим.
Потім бійці 93-го ОМБр показали, що від танка російських окупантів залишилася лише купа обгорілого металу. При цьому башту зовсім знесло під час удару.У свою чергу, у коментарі під відео українці поскаржилися, що окупанти заїхали на засіяне зерном поле. Водночас люди подякували захисникам, які змусили ворога відповісти за свій вчинок.
Міжнародна команда дослідників уперше повністю розшифрувала давньоримський папірус із Геркуланума, який майже дві тисячі років вважався непридатним для читання після виверження Везувію. Досягти цього вдалося завдяки штучному інтелекту та технології "ві...
У центрі Чумацького Шляху було виявлено три групи дивних зірок, які знаходяться поблизу центральної чорної діри Стрілець A*. Усі ці зірки відрізняються одна від одної, рухаються по-різному, але мають схожий вік. Астрономи дійшли висновку, що поведінку ...