
У мережі показали ефектні кадри знищення Збройними Силами України ворожого танка на полі бою. Захисники України зазначають, що в такий спосіб вони плідно відсвяткували День піхоти,передають Патріоти України.
Танк із окупантами згорів посеред засіяного пшеничного поля. Про це у Facebook повідомляє 93-а окрема механізована бригада "Холодний Яр". Ворожа бронетехніка із рашистською символікою Z заїхала на засіяне поле. В один момент з башти танка повалив густий дим.
Потім бійці 93-го ОМБр показали, що від танка російських окупантів залишилася лише купа обгорілого металу. При цьому башту зовсім знесло під час удару.У свою чергу, у коментарі під відео українці поскаржилися, що окупанти заїхали на засіяне зерном поле. Водночас люди подякували захисникам, які змусили ворога відповісти за свій вчинок.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...