
У мережі показали ефектні кадри знищення Збройними Силами України ворожого танка на полі бою. Захисники України зазначають, що в такий спосіб вони плідно відсвяткували День піхоти,передають Патріоти України.
Танк із окупантами згорів посеред засіяного пшеничного поля. Про це у Facebook повідомляє 93-а окрема механізована бригада "Холодний Яр". Ворожа бронетехніка із рашистською символікою Z заїхала на засіяне поле. В один момент з башти танка повалив густий дим.
Потім бійці 93-го ОМБр показали, що від танка російських окупантів залишилася лише купа обгорілого металу. При цьому башту зовсім знесло під час удару.У свою чергу, у коментарі під відео українці поскаржилися, що окупанти заїхали на засіяне зерном поле. Водночас люди подякували захисникам, які змусили ворога відповісти за свій вчинок.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...