
У мережі показали ефектні кадри знищення Збройними Силами України ворожого танка на полі бою. Захисники України зазначають, що в такий спосіб вони плідно відсвяткували День піхоти,передають Патріоти України.
Танк із окупантами згорів посеред засіяного пшеничного поля. Про це у Facebook повідомляє 93-а окрема механізована бригада "Холодний Яр". Ворожа бронетехніка із рашистською символікою Z заїхала на засіяне поле. В один момент з башти танка повалив густий дим.
Потім бійці 93-го ОМБр показали, що від танка російських окупантів залишилася лише купа обгорілого металу. При цьому башту зовсім знесло під час удару.У свою чергу, у коментарі під відео українці поскаржилися, що окупанти заїхали на засіяне зерном поле. Водночас люди подякували захисникам, які змусили ворога відповісти за свій вчинок.
На пункті пропуску «Шегині – Медика» львівські митники викрили масштабну спробу незаконного ввезення в Україну дороговартісної електроніки. За попередньою оцінкою, вартість вилучених гаджетів становить близько 17 млн гривень, передають Патріоти України...
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...