"З'**тися хочемо!": Полонений окупант розповів про настрої, що панують у лавах армії РФ

Багато солдатів російської армії хотіли б втекти з України та повернутися додому. Проте командування окупантів залякує їх та погрожує тюремним строком за відмову воювати. Про це розповів один із росіян, який потрапив до рук українських захисників, передають Патріоти України.

Полонений підтвердив, що з нього ніхто не знущається і навіть надали медичну допомогу. Відповідаючи на запитання про моральну обстановку у лавах ворожої армії, окупант сказав: "З**тися хочемо. Відмовлялися (воювати – ред.), але приїхали вищі начальники і пояснили, що посадять. І відправили назад на передок".

При цьому окупанти не хочуть здаватися в полон добровільно, бо бояться розправи. За його словами, російські командири розповідали їм "усілякі жахи" про наслідки такого сценарію.


Батько Усика воював в Афганістані: Боксер розповів про його жахи і головні болі, які не давали жити

вівторок, 31 січень 2023, 10:59

Український чемпіон світу у суперважкій вазі за версіями WBA, WBO, IBO та IBF Олександр Усик (20-0, 13 КО) згадав, як важко було його батькові після участі у війні в Афганістані. Після повернення додому Олександр Анатолійович мав проблеми зі здоров'ям,...

Продукти, транспорт, житло, медобслуговування: Стали відомі реальні витрати на проживання українців у Польщі

вівторок, 31 січень 2023, 10:30

Українці, які живуть у Польщі, можуть собі дозволити за свою зарплату трохи більше, ніж наші співгромадяни, оскільки ціни там майже паритетні з нашими, а от зарплати відчутно вищі. І все ж, витрати на проживання складають левову частку польської мініма...