Зупинялося серце: Лікарі розповіли про стан дівчини із Запоріжжя, яку підпалив наречений

Анастасію Ковальову в лікарні помістили в окремий бокс, куди нікого не пускають, в тому числі і рідних потерпілої.

У Анастасії Ковальової, яку в Запоріжжі облив бензином і підпалив її молодий чоловік, в операційній зупинялося серце, проте лікарям вдалося його знову запустити, передають Патріоти України.

Як повідомляє «Регіонньюз», постраждалій в черговий раз очистили обгорілі місця і тимчасово наклали на ці поверхні тіла свинячу шкіру, що робиться для запобігання інтоксикації організму. Дівчину в лікарні помістили в окремий бокс, куди нікого не пускають, в тому числі і рідних потерпілої.
Лікарі поки що утримуються від прогнозів, називаючи стан пацієнтки важким, але стабільним. Анастасія була спортивною, не курила і не вживала алкоголь, тому природні особливості її організму дають підстави вірити в те, що вона одужає.

Хіти тижня. Дореформувалися: "80 років, 58 років стажу - пенсія 1940 гривень..." (фотофакт)

вівторок, 17 вересень 2019, 4:00

Результат "успішних" реформ Порошенка-Гройсмана і їх міністра-дієтолога... "80 років, 58 роки стажу, - пенсія 1940 гривень...", - йдеться у підписі до фото.

Хіти тижня. У голові не вкладається: На Прикарпатті для першачків закупили російські абетки (фото)

вівторок, 17 вересень 2019, 2:00

Жодної абетки українською мовою для усіх шкіл району не куплено. У Богородчанах (Івано-Франківська область) районне управління освіти закупило для учнів перших класів НУШ російські абетки та неякісні іграшки за ціною найдорожчих. Про інцидент повідомил...