Зупинялося серце: Лікарі розповіли про стан дівчини із Запоріжжя, яку підпалив наречений

Анастасію Ковальову в лікарні помістили в окремий бокс, куди нікого не пускають, в тому числі і рідних потерпілої.

У Анастасії Ковальової, яку в Запоріжжі облив бензином і підпалив її молодий чоловік, в операційній зупинялося серце, проте лікарям вдалося його знову запустити, передають Патріоти України.

Як повідомляє «Регіонньюз», постраждалій в черговий раз очистили обгорілі місця і тимчасово наклали на ці поверхні тіла свинячу шкіру, що робиться для запобігання інтоксикації організму. Дівчину в лікарні помістили в окремий бокс, куди нікого не пускають, в тому числі і рідних потерпілої.
Лікарі поки що утримуються від прогнозів, називаючи стан пацієнтки важким, але стабільним. Анастасія була спортивною, не курила і не вживала алкоголь, тому природні особливості її організму дають підстави вірити в те, що вона одужає.

"П#здець! Ось це катастрофа нах#й! Чиста солярка!": 17 тисяч тонн дизпалива вилилося з резервуара в РФ (відео 16+)

четвер, 4 червень 2020, 20:16

3 червня президент Росії Володимир Путін вирішив оголосити режим надзвичайної ситуації федерального рівня в Норильську. У Красноярському краї на півночі Росії стався масштабний витік нафтопродуктів. Збитки від катастрофи оцінюються в десятки мільярдів ...

На Дніпро обрушилася потужна злива з градом (фото, відео)

четвер, 4 червень 2020, 19:58

Очевидці зазначають, що град йшов недовго і не встиг накоїти лиха. У четвер, 4 червня, на Дніпро обрушилася стихія - по всьому місту прокотилася гроза. А в деяких районах жителі бачили великі градини. На вулиці Титова градини розміром з перепелине яйце...