Зупинилось серце: Помер автор Конституції України (фото)

У понеділок, 22 липня, помер відомий український політичний діяч Віктор Мусіяка, один з авторів чинної Конституції країни. Йому було 73 роки, причиною смерті журналісти називають інфаркт, повідомляють Патріоти України.

Відомий український юрист, а потім і політик Віктор Мусіяка народився 28 червня 1946, в 1973 році закінчив Харківський юридичний інститут і почав викладацьку діяльність. З 1983 по 1996 роки був завкафедрою цивільного права і проректором Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого. У 2000-2002 роках став завкафедрою юридичних наук Національного університету "Києво-Могилянська академія".

Був народним депутатом Верховної Ради з квітня 1994 до квітня 1998 року. З листопада 1995 року до червня 1996 був представником глави держави в парламенті. Мусіяка - автор близько 120 наукових праць, один з авторів Конституції України. Протягом останніх років був консультантом Центру Разумкова з правових питань.

Хіти тижня. Від морозів до посухи: Синоптик шокував прогнозом погоди на весну

четвер, 23 січень 2020, 3:00

Весна в цей рік дуже холодна, особливо – її перша половина. Про це заявив народний синоптик Леонід Горбаль, передають Патріоти України. За словами експерта, жителів нашої країни чекають морози у березні, а останній місяць весни принесе засуху. Дощів, з...

Хіти тижня. Встигли вчасно: У київському метро пасажири "скрутили" чоловіка, який намагався використовувати в бійці заточку (відео)

четвер, 23 січень 2020, 2:00

Інцидент трапився на станції метро «Палац Спорту». У Київському метрополітені пасажирам вдалося самостійно знешкодити хулігана з холодною зброєю. Чоловік намагався напасти на пасажира і порізати його «заточкою», але перехожі урезонили буйного неадекват...