Зупинилось серце: Помер автор Конституції України (фото)

У понеділок, 22 липня, помер відомий український політичний діяч Віктор Мусіяка, один з авторів чинної Конституції країни. Йому було 73 роки, причиною смерті журналісти називають інфаркт, повідомляють Патріоти України.

Відомий український юрист, а потім і політик Віктор Мусіяка народився 28 червня 1946, в 1973 році закінчив Харківський юридичний інститут і почав викладацьку діяльність. З 1983 по 1996 роки був завкафедрою цивільного права і проректором Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого. У 2000-2002 роках став завкафедрою юридичних наук Національного університету "Києво-Могилянська академія".

Був народним депутатом Верховної Ради з квітня 1994 до квітня 1998 року. З листопада 1995 року до червня 1996 був представником глави держави в парламенті. Мусіяка - автор близько 120 наукових праць, один з авторів Конституції України. Протягом останніх років був консультантом Центру Разумкова з правових питань.

Відомий синоптик попередила українців про магнітні бурі - спалахи будуть потужними

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:59

Жовтень в Україні почнется з магнітної бурі. Про це попередила синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України. "Завтра вони (магнітні бурі) обіцяють бути серйозними. Сонце захоче побути більш активним, спалахи та викиди обіцяють бути потужними, т...

"Приєднала РФ до... Нідерланд": У Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:32

В Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву. Вона заявила, що причина — так звані "референдуми". Репортершу відвезли у відділення МВС для "виховної бесіди". Про інцидент Казанцева повідомила на особистій сторінці на Facebook, передають Патріот...