Зустрічайте бабине літо: Синоптики розповіли, де буде до 25 градусів тепла

Погода в Україні в четвер, 9 вересня, буде теплою і без дощів на всій території нашої країни. При цьому в деяких областях повітря прогріється до 25 градусів тепла. Про це свідчать дані Укргідрометцентру, передають Патріоти України.

На заході України найтепліше буде в Закарпатській області - +23+25. У Львівській, Волинській, Рівненській та Івано-Франківській областях буде +22+24. У Тернопільській, Хмельницькій та Чернівецькій областях очікується +21+23.

У північній частині країни також хороша погода. У Чернігівській області +22+24, а в Сумській - +21+23. У центральних областях температура повітря буде однаковою. Так у Черкаській, Полтавській, Дніпропетровській та Кіровоградській областях очікується +22+24.

На сході без опадів. У Донецькій та Харківській областях +21+23, у Луганській - +20+22. На півдні також тепло. У Запорізькій та Одеській областях +22+24, А в Херсонській та Миколаївській - +23+25.

В окупованому Криму також без опадів і +23+25. У Києві мінлива хмарність. Температура повітря складе +23+25. При цьому буде дути південно-західний вітер зі швидкістю 3-8 м/с.

Йодид калію проти радіації: Як діє, чи правда захищає і коли треба пити

четвер, 29 вересень 2022, 7:23

Поки українці жартують про оргію на Щекавиці в разі ядерного удару по Києву, світ закликає не ставитись легковажно до загрози застосування ядерної зброї проти нашої держави. Ймовірність такого розвитку подій оцінюють по-різному, проте всі сходяться на ...

Нервовим краще не дивитися: ЗСУ показали відео про "могилізацію", яке зняли самі росіяни

середа, 28 вересень 2022, 23:53

Набір "гарматного м'яса" під приводом часткової мобілізації в країні-агресорці продовжується. Усю духовність росіян можна розгледіти у красномовному відео, яке опублікували ЗСУ. За даними воєнної розвідки України, під призов у росії потрапили тисячі пр...