Звідки гроші? Завгосп Нацполіції відкрив елітний клуб відпочинку "на сімейні заощадження", - ЗМІ (відео)

Син начальника Департаменту управління майном Нацполіції Івана Наумова став власником фірми, яка 29 липня 2020 року відкрила елітний комплекс відпочинку NAVY під Києвом. Про це йдеться у сюжеті Bihus.Info, передають Патріоти України.

Бізнес-проект, за словами поліцейського, фінансувався з сімейних заощаджень, однак жодних витрат на нього чиновник не задекларував. За даними журналістів, чиновник постійно відвідував комплекс NAVY напередодні його відкриття 29 липня 2020 року. Зокрема, він їздив туди і у робочий час. Проте журналістам сказав, що «ніякого відношення до цього не має».

Наступного дня Наумов-старший все ж таки визнав, що цим проектом займається його син Микола, який нібито отримав гроші з сімейного бюджету. «Із сімейних заощаджень було виділено сину допомогу для запуску і старту роботи комплексу», - зазначив чиновник. За даними держреєстру юросіб, син чиновника вніс у статутний капітал нової компанії-орендаря комплексу (ТОВ «Радіус 88») два мільйони гривень.

Разом з тим станом на кінець 2019-го Наумов задекларував сукупних сімейних заощаджень трохи більше половини від цієї суми (1,3 мільйона). І надалі декларацію про суттєві зміни в майновому стані, в якій були б відображені видатки на цей проект, не подавав. Це саме по собі може свідчити про корупційне правопорушення.

Хіти тижня. Крижаний апокаліпсис: У Росії велике місто скувало льодом - введено режим НС (фото, відео)

четвер, 26 листопад 2020, 20:00

Близько 2 тисяч будинків залишаються без світла, води і тепла. На лінії не вийшли трамваї і тролейбуси, скасовано частину електричок. У Владивостоці пройшов крижаний дощ, після якого дороги, автомобілі й дерева вкрилися товстою крижаною кіркою. Жителі ...

Російський телеведучий шоу "Битви екстрасенсів" засипався на корупції та фальсифікації

четвер, 26 листопад 2020, 19:59

Керівництво каналу ТНТ звільнило Сергія Сафронова. Один з беззмінних ведучих містичного шоу Сергій Сафронов вимагав у учасників проекту мільйони за підказки. Про це повідомляє StarHit, передають Патріоти України.