"Звідки у Клопотенка труп рідкісної тварини?": Зоозахисники обурені, що в київському ресторані подають страву "Серце лося"

Зоозахисники скаржаться на українського шеф-кухаря Євгена Колопотенка, який нібито подає у ресторані страви з м’яса лося, занесеного до Червоної книги. Обурення активістів зоозахисної організації UAnimals викликало інтерв'ю кухаря, в якому він розповідав про страви з м'яса диких і рідкісних тварин, зокрема страву "Серце лося", передають Патріоти України.

"Нагадаємо, лось в Україні знаходиться на межі зникнення і цю тварину внесено до Червоної книги, тож його вбивство є порушенням закону", йдеться в повідомленні UAnimals.

Зоозахисники повідомили, що по факту відео вони надіслали запити в Держпродспоживслужбу та Держекоінспекцію із проханням з'ясувати, звідки у Клопотенка з'явився труп лося і чи не порушує це закон.

Також вони заявили, що готують заяву до поліції. Євген Клопотенко у відповідь на звинувачення сказав, що про лося він просто пожартував, а насправді має етичні принципи.

"Якщо працюю з м'ясом, то у своїй більшості, використовую тварин сільського господарства. Мій підхід не використовувати більше м'яса, ніж дійсно необхідно. Балансую його альтернативами, ставлюся відповідально до субпродуктів і додаю їх у їжу, а не викидаю", – заявив кухар.

Проте Клопотенко підтвердив, що в його ресторані дійсно подають дичину. "Але вона, по-перше, є в обмеженій кількості. По-друге, це дичина лише від офіційних постачальників, які працюють у рамках закону та мають договірні відносини з фермерськими господарствами. Тому і бобер, і кабан, яких я використовую – фермерські", написав Євген Клопотенко.

Представники зоозахисної організації на це відповіли, що Євген Клопотенко поширював в соцмережах сторінку постачальників дичини, зокрема м'яса лося. В UAnimals пообіцяли поскаржитися в поліцію і на них.

Українці у мережі масово скаржаться, що не можуть повторно в'їхати до Польщі: Що сталося

п’ятниця, 27 травень 2022, 6:22

Усе більше українських громадян, які знайшли прихисток в Польщі через цинічний напад РФ, вирішують повернутися до рідної країни, додому, передають Патріоти України. За добу 24 травня до України з Польщі повернулася 31 тисяча осіб. У Мережі тим часом ак...

Продюсерка Мозгова вразила новою зачіскою та патріотичним тату (фото)

четвер, 26 травень 2022, 20:26

Відома українська продюсерка Олена Мозгова вразила соціальні мережі кардинальною зміною іміджу. Зокрема, вона наважилася зробити собі патріотичне татуювання з тризубом та мечем на половину правої руки. Видозміни, після блокування сторінки у Facebook за...